Satan Gold
Satan Gold
Satan Gold
% alk. 8.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Satan Gold to stosunkowo młoda marka piwa. Warzone jest od 1988 roku. Satan Gold jest to piwo jasne górnej fermentacji refermentowane w butelkach, o czym świadczy zmętnienie profilu. Choć jest to piwo jasne, jak na Ale przystało wyczuwalny jest charakterystyczny słodki posmak i mocny, ale przyjemny owocowy zapach. Subtelnego smaku nie zabija dość spora ilość alkoholu.
Dodał: robroy - 2013-05-22 10:00:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,27 / ilość: 11
Goście 7,17 / ilość: 6
średnia6,59 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
marcin729
starstarstarstarstar

2019-01-03 14:04:43
Fajna stylistyka kapsla i naklejek na butelce. Ciekawy słodowy, przyprawowy smak. Mało która belgia mi smakuje, ale ten jakoś mi spasował.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-09-15 15:44:17
Barwa jasno-złota, wyraźnie zmętniona.Piana biała i gęsta, umiarkowanie wysoka po nalaniu.Składa się głównie z średnich pęcherzy.Cienka, nieprzerwana warstwa utrzymuje się przez dłuższy czas.Ładnie oblepia ścianki.Aromat umiarkowanie-intensywny, kwaskowy z wonią alkoholową.Owocowa Kwaśność dominuje, jest dość dzika i kojarzy się z tą z piw Sour Ale.W smaku słód z lekką kwaśnością, na którą błyskawicznie nachodzi przyjemna słodycz.Piwo posiada średnio-niskie wysycenie i przez swój kwaskowy profil przypomina nieco szampana.Przyjemnie się je pije, jest gładkie w smaku.Dobre piwo, aczkolwiek bez jakiegoś szału.Plus za ładny kapsel i etykietę.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2014-07-16 23:49:13
Zupełnie nie mój świat...ani cytrusów ani tym bardziej owocowej słodyczy ja tam nie wyczułem,jak na taką cenę kiepska jakość
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 3 )
awatar
nomaderro
starstarstarstarstar

2013-11-08 22:06:40
Kolor przydymiony pomarańcz. Piana ma wielkie ziarna, średnio obfita, ale miła dla oka. Pachnie słodko i owocowo. W smaku czuć wyraźnie pszenicę i cytrusy, nieco drożdży. Bardzo miłe i lekkie, pomimo mocy. Po Szatanie spodziewałem się jakiegoś mózgotrzepa, ale ten pszeniczniak okazał się niezwykle przyjemnym piwem. Te owocowe, cytrusowe smaczki, delikatność i owocowa słodycz nadają piwu wyjątkowego smaku. Żeby nie ta porażająca cena 2 euro, żłopałbym jak złoto.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.