Saku On Ice
Saku On Ice
Saku On Ice
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode

Lager z dużego estońskiego browaru Saku Õlletehase AS. Opis importera: Sekretem smaku tego piwa jest specjalna technologia schładzania do temperatury poniżej zera, dzięki czemu staje się ono bardzo łagodne.

Skład: woda, słód jęczmienny, jęczmień, chmiel.
Dodał: bartekn - 2016-11-22 15:53:22

oceny Oceny

Użytkownicy 3,67 / ilość: 3
Goście 6,5 / ilość: 2
średnia 4,8/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-09-24 19:52:14
Piana słabej jakości, biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, brak widocznego lacingu. Barwa jaśniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty wybitnie słodowe, lekkie zbożowe akcenty i to by było na tyle... W smaku delikatne, słodziutkie, zbożowe, brak jakiejkolwiek goryczki, czy kontry kwaskowej, piwo jest gładkie bez większego wyrazu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, nie wiem czy występuje butelkowa, więc nie ocenię kapsla ani etykiety, sama puszka w niebieskiej kolorystyce z lodową grafiką, wygląda bardziej na napój gazowany niż na piwo. Warka 17.03.2018. W sumie gdyby nie % można by wziąć ten wyrób za napój gazowany. Wyjałowione ze smaku piwo, sam słód. Nie jest dobrze, ale oprócz tej pustki w smaku nie wyczuwam większych wad w postaci chemicznej landrynki czy dmsu. Dlatego też może być to dobra alternatywa dla osób nieprzepadających za wyrazistą goryczką. Saku On Ice jak dla mnie na 5.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2016-11-11 18:18:34
Piwo wziąłem z ciekawości, bo z Estonii i ta \"technologia schładzania poniżej zera\". Recenzje w internecie są wręcz masakryczne. Szczerze mówiąc liczyłem na lekkiego sikacza bez smaku, coś jak JulBrew czy Fosters. Niestety jest gorzej - piwo jest bardzo jasne, jaśniejsze od eurolagerów, w zasadzie to jeden z najjaśniejszych lagerów jaki piłem. W zapachu z początku nawet przyjemny słód i i lekko niepojąca nuta, która w miarę ogrzewania piwa staje się nie do zniesienia, jest jakby chemiczna. W smaku bez wyrazu, w zasadzie jałowe, z bardzo nieprzyjemnym posmakiem, ciężko mi go sprecyzować. Ze sporą niechęcią dopiłem puszkę 0,33l, chyba najgorsze piwo jakie piłem w ostatnich miesiącach.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010