Saku GO Pilsner Non-Alcoholic
Saku GO Pilsner Non-Alcoholic
Saku GO Pilsner Non-Alcoholic
% alk. 0.5
4770349227524addbarcode

Kolejne piwo bezalkoholowe z serii GO, estońskiego Saku, klony tych piw warzy też litewski Švyturys, gdyż oba browary należą do Carlsberga.

Składniki: woda, słód pszeniczny, słód jęczmienny, syrop glukozowy, karmelizowany słód jęczmienny, chmiel, drożdże, naturalne przyprawy.
Dodał: nietzsche - 2019-07-30 07:58:20

oceny Oceny

Użytkownicy 4 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 4/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
aboubakar
starstarstarstarstar

2019-11-24 01:38:51
Zdziwiłem się, że takie wyroby są dostępne w Auchan, może dlatego, że ta puszka w ogóle nie wygląda jak piwo tylko jak jakiś napój izotoniczny Xd. Ale jest z Estonii, warto spróbować co tam się dzieje w świecie piwa. Otóż: mocna średniawa. W zapachu kwas na różne sposoby, zakwas na chleb, kwasek cytrynowy i kwaśny słód. Tylko że każdy z tych kwachów jest jakiś taki przytłumiony. W smaku bardzo rozwodnione i słabo nasycone, pojawia się bardzo słaba i szybko zanikająca goryczka chmielowa, później wychodzi posmak chemii: płyn do naczyń i jakieś mydło. Mega dziwne piwo. Może tak to ma w Estonii wyglądać? Nie wiem, więcej tego nie kupię. To był jednorazowy wypad i drugi raz do tej rzeki nie wejdę. Pass
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Tyx69
starstarstarstarstar

2019-11-23 20:51:24
W zapach stęchlizna, zakwas i mydło, owocowe mydełko jak nic, jakaś jebana pielucha. O co chodzi? Ja już nie wiem. W smaku nie jest lepiej... Minimalna, szybko zanikająca chyba goryczka, bo to jest serio dziwne. Jakiś słód, ogólna nijakość i brak jakiejkolwiek świeżości aromatów. Ciężko serio mi to opisać, to jest takie potężnie chemiczne. Płyn do mycia okien jakiś, nie wiem. Nie, że przesadzam czy coś, bo jest pijalne, ale jest to chyba najdziwniejsze piwo jakie próbowałem. Warto samemu spróbować, Olucik ciekawy.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-07-29 23:18:13
Wygląd: kolor złocisty, bardziej jak czeski pils ;) ładna piana i lacing
Zapach: nie ma tu grama chmielu, a nazywa się pilsem, jest za to łagodny aromat słodowy, z nutą mlecznego korzucha i jasnego chleba, większość Saku tak pachnie, aromat oczywiście bardzo słaby
Smak: okrutnie wodniste i oczywiście w smaku też brak chmielu czy goryczki, na plus aromat spieczonego tosta albo jasnego chleba, kajzerki, pozostałe 2 Saku GO smakowały jak woda. Próbuje doszukać się jakiegoś plusa jego spożywania: piwo to ma zaspokajać 50% dziennego zapotrzebowania na witaminę B12, 60% B9 i 20% magnezu i to by było na tyle ;)
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010