Rzeka Piwa Belzebóbr
Rzeka Piwa Belzebóbr
Rzeka Piwa Belzebóbr
% alk. 5.8
Blg 16.5
brak koduaddbarcode

Peanut stout. Przyjemny, gładki, zbalansowany stout z nutą orzechową. Dodaliśmy opiekane orzechy macerowane w Bourbonie.
Słody: pala ale, monachijski, czekoladowy jasny, czekoladowy ciemny. Chmiel Admiral. Dodatki: płatki owsiane, pszenica prażona, laktoza, orzeszki prażone i orzeszki macerowane w bourbonie.
Dodał: Marianek - 2018-12-13 16:46:15

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-02-01 21:58:10
Wygląd: kolo ciemny brunatny, mętne, wręcz szlamowe, bardzo ładna piana, drobna, beżowa, ładny lacing
Zapach: nie jest jego najmocniejszą stroną, ot jak ciemny byle jaki stout, trochę paloności, kawy zbożowej, ale też i naturalnej, jest lekka zbożowość, orzechów nie ma grama, po ogrzaniu wychodzi lekka maggi, czuję delikatną whisky, ale na granicy autosugestii

Smak: Gładkie, ale niezbyt pełne, nie na swoje parametry, masełko (tak myślałem w pierwszej chwili), w pierwszej chwili pomyślałem, nie ma żadnych orzechów ziemnych, deskryptorem było masło orzechowe, a tu taka piwniczna-ziemista-orzechowość pojawia się finiszu i długo spływa po kubkach, jest orzechowe w opór i to bardzo fajnie, przekładając na same orzechy ziemne ? gdzie jest najwięcej smaku, który tu się uwydatnił? Jak kupujemy niełuskane, to skórce takiego orzecha, te łuskane, solone, najczęściej są jej pozbawione, a to masełko to obstawiam, że tłuszcz z orzeszków, ale z drugiej strony, za dobrze się pieni, może laktoza, jest trochę mlecznej czekolady, dużo kawy zbożowej, zresztą w smaku palone jest bardziej niż w zapachu, delikatna chmielowość w typie brytyjskim, jakaś borówka się pojawia, jest też trochę maggi, więc lepiej nie czekać do końca terminu. Czysty stout byłby średniakiem bez szału, szał tu robi fistaszkowość tego piwa.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar
2018-10-20 17:12:36
Oko: ciemnobrunatne, mętne, piana ecru dość niska, niezbyt trwała, zostawia słaby ślad na szkle.
Nos: mocny aromat kawy, palonego zboża z dodatkiem mleka, miły przyjemny. Po ogrzaniu lekko wychodzą w tle orzeszki i nuta bourbonu (bardzo niski poziom).
Smak: wytrawne z lekką słodyczą od laktozy. Dobry stout, kawa, trochę czekolady, nieznacznie laktoza, finisz to palona goryczka niezbyt mocna, ale zaznaczona. Po kilku łykach i po ogrzaniu na języku pozostaje lekka orzechowość. Bardzo udany stout, ale wpływ orzeszków minimalny.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.