Rugby Beer Angielska Szarża
Rugby Beer Angielska Szarża
Rugby Beer Angielska Szarża
% alk. 6.3
Blg 15.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Rugby to chuligańska gra dla dżentelmenów a szarża to część spektaklu sportowego. Szarża to metoda skutecznej obrony tak, aby zatrzymać przeciwnika i nie dopuścić do zdobycia punktów.

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Karmelowy jasny; chmiele: Marynka, Chalenger, Fuggles; drożdże: Fermentum - Mobile Wichrowe Wzgórza.
Dodał: krzysiek.w17 - 2017-01-16 08:51:14

oceny Oceny

Użytkownicy 5,8 / ilość: 5
Goście 6,33 / ilość: 3
średnia6 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-09-01 23:07:51
Piana nie do końca biała, z lekkim beżowym odcieniem, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, lacing występuje w formie szczątkowej. Barwa ciemniejsza miodowa, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty karmelowe to przede wszystkim, dalej coś jakby miodowe akcenty, subtelna drożdżowość i baza słodowa. W smaku słodziutkie jakby faktycznie znajdował się tam ten miód, kwiatowe i chmielowe aromaty wyczuwalne na podniebieniu, goryczka iluzoryczna choć obecna, słabsza kontra kwaskowa, drożdże nadal w kręgu zainteresowania, trochę ciasteczek i biszkoptów, po ogrzaniu ujawnia się lekka alkoholowa nuta, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w żółte kolorystyce, graficznie powiązana z rugby, oszczędnie opisana. Warka 12.01.2018. Przeciętna English IPA, zdecydowanie przesłodzona. Brakuje żywicy, jest natomiast nadmiar miodu i ciasteczek przez co pijalność leci na łeb na szyję. Pomysł ciekawy, wykonanie gorsze, 5 z plusem będzie moją ostateczną oceną.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Fester
starstarstarstarstar
2017-07-03 22:35:03
Angielska Szarża to nic innego jak English IPA z Browaru Staropolskiego - ten sam skład i parametry. Pierwsze warki English IPA były ciekawe - z niezłą goryczką i ładnym kwiatowym aromatem. Niestety z warki na warkę nastąpiło zdecydowane obniżenie jakości.
Piwo Angielska Szarża to już tylko cień charakteru pierwszych warek English IPA i jest nawet gorsze od ostatniej wersji \"oryginału\". W aromacie lekkkie miodowe nuty utlenienia, w smaku słaba goryczka. Pozostała tylko ładna, gęsta, ładnie zdobiąca szkło piana.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2017-03-25 16:36:30
straszne
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.