Rockmill Juicy Symphony
Rockmill Juicy Symphony
Rockmill Juicy Symphony
% alk. 9.0
Blg 21.0
5906874027295addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Rockmill.
Soczysta NEIPA chmielona Citra, Galaxy i Mosaic. Triple IPA, czyli większy ekstrakt, więcej słodu no i przede wszystkim więcej chmielu.
Polecana temperatura serwowania to 10-12°C.
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2018-02-06 13:02:35

oceny Oceny

Użytkownicy 8,19 / ilość: 16
Goście 8,5 / ilość: 4
średnia 8,25/10 / ilość: 20

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-09-22 23:35:42
Wygląd: kolor bursztynowy, zamglone, ładna, piana, niezbyt obfita, za to puszek, jakiś punktowy lacing.
Zapach: Piekny zapach, trochę się bałem, bo termin do 15.10, a wciąż intensywny, bardzo cytrusowy (słodkie cytrusy: mandarynka, klementynka, pomarańcza), owoce tropikalne, lekka cebula zaraz po otwarciu, ale po odleżeniu nie ma po niej śladu, taka pieprzność i przyprawowość (ziele angielskie, gałka muszkatułowa)
Smak: pełne, wyklejające, puszyste, gładkie, alkohol doskonale ukryty, lekka goryczka grejpfrutowa i w smaku czuć też grejpfruta obo słodkich cytrusów, jest też lekka zielostość, żywiczność, jest też coś dziwnego, coś a?la olej roślinny, nie odbieram tego jako wady, a jako coś dziwnego właśnie, owoce tropikalne z ananasem na przedzie, ale jest tu też sporo swojskich owoców: gruszka, jabłko, bardzo soczyste piwo jak na swoją moc, jest też przyprawowość, o której wspominałem przy zapachu. Bardzo dobre.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2018-03-31 20:51:12
Kolor klarowny, jasny złocisty. Piana z drobnych i średnich pęcherzyków, szybko opadła do minimalnej warstwy na powierzchni, tworząc nieznaczny ślad na szkle.
Aromat wręcz perfumeryjny. Intensywnie owocowo-cytrusowo-żywiczny. Jest skórka owoców cytrusowych z grejpfrutem na czele, także słodsze: pomarańcza, markauja itp. Całość wieńczy leciutka alkoholowość.
W smaku gęste i soczyście owocowe. Uderzają nuty cytrusowo-tropikalne plus słodycz od słodów i wsadu płatków. Miesza się to z czasem w multiwitaminę. Kontrę stanowi do tego pikantność od alkoholu i szlachetna cytrusowo-ziołowa goryczka. Niezbyt intensywna.
Wysycenie średnie, zaś ogólnie piwo jest bardzo pijalne.
Do szczęścia brakuje tylko większej goryczki.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
Rob_Rock
starstarstarstarstar

2018-03-25 12:23:52
Wszystko fajnie, ale czy aby na pewno ta intensywność zasługuje na miano \"Triple\"? Z całym szacunkiem, ale po uprzednim zwabieniu mnie zwrotem \"Triple\"oraz pomimo oczekiwań, nie zostałem rzucony na podłogę.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-02-19 16:45:43
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około półtora centymetra, powoli opadająca i dziurawiąca się, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty cytrusowe i egzotyczne, lekka żywica, sporo podbudowy słodowej i zbożowości. W smaku pięknie owocowe, egzotyczne klimaty dominują na podniebieniu, dzięki płatkom owsianym mamy tutaj gładką fakturę, świetnie zamaskowany alkohol, dużo słodowości, goryczka nieznaczna, lekko zalegająca o profilu ziołowym, słaba kontra kwaskowa, mniej żywicy oraz karmelu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, lecz ubogo opisana. Warka 22.06.2018. Niesamowicie wysoce pijalna potrójna IPA. Owocowa, egzotyczne a zarazem gładka i słodowa. W ogóle nie czuć tych 9%. Gdyby nie ten zdradliwy woltaż, byłbym w stanie stwierdzić, że jest to piwo sesyjne, ale nie można dać zwieść się pozorom. Jeden z lepszych wypustów od Rockmilla, bez wahania dam 8 z plusem i dodam do ulubionych piw. Zacna potrójna IPA, polecam.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010