Rockmill Florida Rider
Rockmill Florida Rider
Rockmill Florida Rider
% alk. 6.0
Blg 16.0
5906874027172addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Rockmill.
Kolejna Florida Style IPA w naszej ofercie. Odrobiliśmy lekcje, wiemy co trzeba było poprawić i tak prezentujemy Wam Florida Rider: Calamansi. 16blg, 6% ABV. W tej wersji FLIPA użyliśmy calamansi (0,6%) czyli połączenie kwaśnej mandarynki z kumkwatem japońskim. Owoc ten jest bardzo popularny na Florydzie, gdzie dodawany jest do dań i napojów. W smaku jest bardzo kwaśny oraz ma wysoką zawartość witaminy C. Sour, hazy i calamansi. Czym byłaby IPA bez naszego ulubionego duetu Citra i Mosaic.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-12-11 10:36:29

oceny Oceny

Użytkownicy 7,23 / ilość: 13
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia7,4 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-11-05 21:23:50
Wygląd: barwa słomkowa, pomimo sporego zmętnienia, piana jak w napoju gazowanym, po 2 sekundach nie ma po niej śladu
Zapach: kalamondinu, poza tym niczego niemal
Smak: 6% z 16 Plato w teorii zobowiązuje, tu nie, smakuje jak lekka APA, może sok z kalamondinu je tak wytrawił, bo całkowicie zdominował to piwo, jest kwaskowe, że aż obstawiałem kwas mlekowy, gdzieś w tle majaczy jakaś żywica, ale smakuje z grubsza jak woda z sokiem z kalamondinu, może przegięto z sokiem? W sumie warto się było wreszcie przejechać na jasnym piwie z Rockmilla.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-09-23 18:01:07
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, lecz bardzo szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca kompletnie żadnego lacingu na ściankach szkła. Barwa mocno zmętnionego soku jabłkowego, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, pozostawia trwały osad. W zapachu świetne nuty cytrusowe i owocowe, czuć obecność calamansi, subtelna zbożowość, podbudowa słodowa. W smaku jest podobnie owoce wraz z cytrusami dominują na podniebieniu, solidna kontra kwaskowa, goryczka lekko zalegająca o profilu egzotycznym nieznacznie szczypiąca w język, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Rockmill, etykieta w ciemno żółtej kolorystyce, graficznie jak każda z tego browaru lustrzane odbicie, ubogo opisana. Warka 27.02.2019. IPA z dodatkiem soku z calamansi.... intensywnie owocowa i cytrusowa, brak żywicznych klimatów. Gdyby podobny efekt uzyskano za pomocą samych chmieli byłbym skłonny dać ocenę wyżej, a tak za ten orzeźwiający wyrób mogę zaproponować maksymalnie 7 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.