Rockmill Episode 9 American Lager Citra & Simcoe
Rockmill Episode 9 American Lager Citra & Simcoe
Rockmill Episode 9 American Lager Citra & Simcoe
% alk. 5.2
Blg 12.5
5906874027257addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Rockmill.
Kolejne piwo z serii Beer Wars. American Lager Citra & Simcoe, 12,5blg, 5,2% ABV. Piwo dolnej fermentacji, czyste w profilu i orzeźwiające. Do chmielenia użyliśmy dwóch odmian amerykańskich: Citra i Simcoe. Wszystko zbalansowane w stylu od goryczki po odczucie w ustach. Idealna odpowiedź na szybkie ugaszenie pragnienia w zimowe dni.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-12-29 08:12:29

oceny Oceny

Użytkownicy 7,57 / ilość: 7
Goście 7,33 / ilość: 3
średnia 7,5/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-18 18:43:47
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu przyjemne nuty cytrusowe, egzotyczne klimaty, pewna doza zbożowości oraz podbudowa słodowa. W smaku cytrusy przejmują kontrolę, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, sporo zbożowych akcentów, piwo jest lekkie i orzeźwiające, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta kolorowa, ubogo opisana. Warka 05.06.2018. Jak na piwo dolnej fermentacji bardzo udany wyrób. Lager na amerykańskich chmielach pełen cytrusów i eleganckiej goryczki, dobrze zbalansowany i lekki w odbiorze, doskonale ugasi pragnienie zarówno w letni jak i zimowy dzień. Porównując je załóżmy do piw w tym samym stylu od Corneliusa czy Baby Jagi Rockmill stoi półkę wyżej. Póki co jest to chyba najlepszy American Lager od polskiego browaru dostępny na rynku jaki miałem okazję próbować. Mocna 7 z plusem ode mnie. Seria Beer Wars nadal trzyma wysoki poziom.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-02-21 22:36:16
Zapach : wyraźne nuty owoców tropikalnych które dominują , może gdzieś w oddali cytrusy . Aromat należący do słodkich choć nie zasłodzonych , naturalnie słodkie

Smak : jak to lager oczywiście pijalność bardzo wysoka , jest oczywiście wodniście ale to dla lagera oczywiste i delikatna goryczka . Delikatnie wchodzące owoce tropikalne wraz z goryczką.

Przyznam , że pije się naprawdę przyjemnie . Piwo naprawdę orzeźwia i nie męczy żadnym smakiem i delikatnie pokazuje goryczkę.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2018-02-04 19:56:07
Barwa jasno-złota, lekko zmętnione. Piana ładna, biała, dość szybko opadająca, ale coś tam zostaje na powierzchni. W zapachu trochę zboża i gotowanych warzyw. W smaku lekko goryczkowe z wyraźnym słodowym tłem. Nut owoców tropikalnych w zapachu i smaku nie wyczułem. Trochę szkoda. Ale piwko da się wypić. Warka 05.06.2018. Kupione za 8,99 zł w sklepie z alkoholami.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2018-02-01 23:27:29
Barwa Jasnego Złota Nie Do Końca Klarowne Delikatnie Zmętnione w Aromacie Wyraźne Chmiele Dużo Cytrusów Mandarynki Grejpfruty Limonki Delikatne Owoce Tropikalne Akcenty Zbożowe w Smaku Delikatna Baza Zbożowa Słodkie Cytrusy Delikatne Tropiki Akcenty Ziołowe Dobra Żywiczna Goryczka Bardzo Przyjemny Czysty Rześki Lager Fajnie Dochmielony Ameryką.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010