Rockmill Episode 7 American Pale Ale Calypso & Idaho7
Rockmill Episode 7 American Pale Ale Calypso & Idaho7
Rockmill Episode 7 American Pale Ale Calypso & Idaho7
% alk. 5.1
Blg 12.5
5906874027233addbarcode

Uwarzone przez Browar Rockmill.
Wzięliśmy na tapet kolejne amerykańskie odmiany chmielu, aby stworzyć kolejne piwo z serii Beer Wars. Episode 7: American Pale Ale Calypso & Idaho7 12,5blg, 5,1% ABV. Mix Calypso i Idaho7 pozwolił nam uzyskać aromat gruszki, brzoskwini oraz owoców tropikalnych z lekką nutą żywiczną. Wszystko podbite płatkami pszennymi i owsianymi dla uzyskania kremowości, jak i pijalności. Premiera już w sobotę (2 grudnia 2017) w Warszawie podczas 3. Urodziny Piwnej Sprawy!
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-12-20 08:49:43

oceny Oceny

Użytkownicy 6,6 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,6 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-04 14:38:51
Piana biała, drobno i gruboziarnista, raczej słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty cytrusowe, subtelna egzotyka i owocowość, ponadto ziołowe aromaty oraz ziemistość. W smaku ziemistość występuje na podniebieniu jako aftertaste, jest cytrusowo, znajdzie się i trochę żywicy, mniej owoców niż się spodziewałem, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w ciepłych kolorach, graficznie niewiele się tu dzieje, ubogo opisana. Warka 01.04.2018. Solidna APA ze sporą dawką cytrusów i ziemistości, nie jest to liga mistrzów, ale orzeźwia i gasi pragnienia. Tylko ta wysoka cena...gdyby była proporcjonalnie niższa zakup miałby sens a tak...raczej nie poleciłbym ze względu na walory smakowe, ale wystawię 7 choć ze sporym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2018-01-20 19:57:29
Piwo mętne o słomkowo-szarej barwie. Tworzy białą gęstą, dość trwałą pianę. W zapachu trochę owoców tropikalnych przykrytych czymś jakby z lekka stęchłym. W smaku przede wszystkim mało przyjemna ziemistość, goryczka niewielka, nuty owocowe praktycznie niewyczuwalne. Oczekiwałem czegoś więcej. Warka 1.04.2018. Kupione za 9,65 zł w sklepie z piwem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.