Rockmill CaliforniCATion
Rockmill CaliforniCATion
Rockmill CaliforniCATion
% alk. 6.5
Blg 16.0
5906874027080addbarcode
ulubione: 2

Przedstawiamy nasze najnowsze piwo californiCATion czyli West Coast IPA, 16blg, 6,5% ABV. Mocno wytrawne i goryczkowe piwo, które klasycznie wywodzi się z Zachodniego Wybrzeża USA. Chmielone dużą ilością: Citra, Mosaic, Simcoe, Chinook i Columbus.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-06-23 12:19:52

oceny Oceny

Użytkownicy 7,41 / ilość: 17
Goście 9 / ilość: 2
średnia7,58 / ilość: 19

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bob
starstarstarstarstar

2019-06-12 22:47:22
Pierwsze piwo od Rockmilla, które mnie trochę rozczarowało. Szczególnie goryczka, mimo iż potężna, to jest lekko zalegająca i ogólnie mało smaczna. Mało w tym piwie owoców, czuć trochę mango i brzoskwinie, ale to tyle. Zdecydowanie za mało, jak na dobrą WCIPA.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2018-10-06 13:54:10
Barwa złocista, mętne. Piana wysoka, trwała średnio- i drobnopęcherzykowa. Aromat przyjemny, owocowo-kwiatowy. W smaku gładkie, aksamitne, przyjemne z wyraźnie zaznaczoną goryczką i akcentami owoców tropikalnych - mango, winogrona, grejpfrut. Warka 18.01.2019. Kupione za 10,49 zł w sklepie z alkoholami.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2018-09-19 18:41:01
Barwa Bursztynowa Zamglone.

W Aromacie Na Pierwszym Planie Brzoskwinie Owocowe Cytrusowe i Tropikalne (Ananas) Nafta Trochę Karmelu Intensywny Bardzo Słodki Aromat.

W Smaku Solidna Podbudowa Słodowa Mnóstwo Karmelu Do Tego Owoce Tropikalne Cytrusy Goryczka Grejpfrutowo-Żywiczna Średnia Lekko Zalegająca Wysycenie Średnio-Niskie.

Jak Na West Coast IPA Jest Troszkę Za Słodkie Zbyt Mało Wytrawne Nie Pogardziłbym Też Trochę Wyższą Goryczką Poza Tym Piwo Całkiem Niezłe Ale Bez Fajerwerków.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-12-29 17:53:24
Piana biała,drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, wątpliwej jakości, słaby lacing. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty egzotyczne i owocowe, trochę żywicy i cytrusów, mocny i wyrazisty aromat. W smaku elegancko owocowe klimaty, dużo żywicy, mniej cytrusów, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, goryczka lekko zalegająca o profilu owocowym, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w różowej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, lecz stosunkowo słabo opisana. Warka 09.04.2018. Solidne i orzeźwiające West Coast IPA, mocno owocowe, lubię takie podejście do tematu. Jest to mój drugi kontakt z browarem Rockmil i po raz kolejny jestem bardzo zadowolony. Myślę, że spokojnie umieszczę CaliforniCATion w top 5 polskich West Coast IPA , treściwość i dużo ciała, przede wszystkim. 7 z bardzo dużym plusem będzie moją ostateczną oceną, zabrakło naprawdę niewiele do czegoś więcej.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.