Rockmill Be Wild #4
Rockmill Be Wild #4
Rockmill Be Wild #4

‼WIOSENNA PREMIERA SERII DZIKICH PIW‼

Wiosnę rozpoczynamy na dobre od premiery bardzo wyjątkowej serii, składającej się wyłącznie z dzikich piw Be Wild, bo taką nosi ona nazwę, to nasze eksperymenty z dzikimi drożdżami, spontaniczną fermentacją i leżakowaniem tych tworów

Indywidualnie numerowane butelki 750ml dostępne będą w baaardzo limitowanych ilościach. Na początek mamy dla Was aż CZTERY piwa, wszystkie uwarzone w pierwszym roku istnienia Rockmilla, leżakowane i fermentowane przez 36 miesięcy.

Be Wild #4 - Brett Saison Chardonnay BA - 6% - Brett Saison, fermentowany drożdżami płynnymi FM21 z dodatkiem sześciu szczepów dzikich drożdży, leżakowany w beczce po białym winie typu Chardonnay - 6% alk.

Butle ruszają w świat od poniedziałku (12. 04. 2021), a pierwszy zestaw trafi do naszego ówczesnego piwowara Andrzeja Milera. Nadzór nad piwami oraz rozlewem to już zasługa, współpracującego z nami piwowara Bartosza Nowaka oraz ciężko pracującej ekipy. Wszystkim bardzo dziękujemy!!!
Dodał: JP2137 - 2021-04-24 19:00:44

oceny Oceny

Użytkownicy 0 / ilość: 0
Goście 0 / ilość: 0
średnia0 / ilość: 0

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.