Rinkuskiai Hops Cannabis Non Alcoholic
Rinkuskiai Hops Cannabis Non Alcoholic
Rinkuskiai Hops Cannabis Non Alcoholic
% alk. 0.5
Blg 10.0
4770296230738addbarcode

Wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności. Używamy specjalnej metody warzenia, przygotowując najpierw bardzo miękka wodę. Zawiera nasiona konopii uprawiane na Litwie oraz dwa rodzaje chmielu.
Dodał: Shinodin - 2020-11-05 10:35:32

oceny Oceny

Użytkownicy 3,67 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia3,67 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2021-04-19 20:57:06
Jasna słomka, klarowne. Piana o dziwo lepsza niż w wersji alkoholowej, jest niezły lacing. Wysokość dobra, trwałość kiepska. Zapach tragedia - sama brzeczka. W smaku brzeczka, wodniste. Potem wychodzi nuta warzywna i łączy się z taką tępą, organiczną goryczką. Ogólnie kiepskie. Wysycenie niskie. Pije się z lekkim oporem przez wyżej wspomniane wady. Nieudany wyrób.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-11-04 20:19:35
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty brzeczkowe, bezalkoholowe klimaty, landrynka oraz podbudowa słodowa. W smaku brzeczka pełną parą, słodowość, sporo landrynki, goryczka iluzoryczna, słaba kontra kwaskowa, brak mi tych ziołowych i ziemistych posmaków, które były w wersji alkoholowej i pochodziły z dodatku konopii, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od litewskiego browaru, etykieta całkiem przyjemnie wykonana graficznie, w miarę, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 24.08.2021. Totalnie zwykłe bezalkoholowe piwo, brzeczkowe, landrynkowe, ryżowe, jako, że nie jestem fanem tych klimatów mogę zaproponować maksymalnie 3 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.