Ringwood Old Thumper
Ringwood Old Thumper
Ringwood Old Thumper
% alk. 5.1
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Angielskie piwo produkowane w browarze Ringwood Brewery w Anglii. Już po otwarciu butelki i nalewaniu wokół unosi się silny i wyrazisty chmielowy zapach. Lekko wyczuwalne są też nuty jabłka. Gdy ciemnozłota, klarowna ciecz wypełni kufel pojawia się gęsta, kremowa i wysoka piana, która szybko opada. Wbrew pozorom stworzonych przez silny zapach, piwo ma średnią goryczkę oraz doskonale zrównoważone smaki słodowo-owocowe. Degustując ten trunek na myśl przychodzą mi jesienna pora, muzyka skomponowana przez Jelonka, oraz ciepło z kominka.
Dodał: lomstar - 2014-07-19 12:44:35

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 4
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia6,5 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ArdianK
moderatorstarstarstarstarstar
2020-02-04 18:32:37
Porządny angielski bitter. Po brexicie smakuje tak samo. Polecam
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 ) 2020-02-04
awatar
Gość
awatar
Gość
2018-02-06 13:55:10
Kiedy bywalem w Anglii kupilem raz na probe to piwko. Mialo wowczas inna etykiete i butelke typu granat i bylo najdrozsze w sklepiku. Z tego co pamietam bardzo mi smakowalo , bylo dosyc mocne i czuc bylo slod o posmaku palonokarmelowym. Wyroznia sie sposrod piw angielskich. W naszym kraju jeszcze go nie spotkalem.
awatar
root-theory
starstarstarstarstar
2016-08-15 19:14:41
Owoce suszone. Duża kwaskowość, barwa karmelowa, aromaty toffi i alkoholu
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 6 ) 2016-08-15
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2015-10-31 20:38:54
Warka do 31.10.15/ cena 5.90/ Barwa:ciemny bursztyn,klarowny Piana:dość ładna, różnej wielkości, u góry lekko pofalowana ale gładka, dosłownie 4 małe chmurki; Aromat :palone słody, trochę alkoholowy, chmieolowo owocowy tez jest; Smak:słodowy lekko karmelowy, ogólnie piwko mnie nie zachwyciło ale cieszę się że spróbowałem; )

oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 7 ) 2015-10-31
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2015-10-31 20:41:38
Są te te rodzynki jakby i śliwki suszone
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 7 ) 2015-10-31
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.