Revolta Earl Grey IPA Zero
Revolta Earl Grey IPA Zero
Revolta Earl Grey IPA Zero
% alk. 0.0
Blg 6.0
5900470056000addbarcode
ulubione: 4

Uwarzone przez Browar Revolta.
Revolta Earl Grey IPA Zero to bezalkoholowe piwo w stylu India Pale Ale. W kompozycji składników dodatkowo znalazły się: płatki owsiane, pszenne, napar herbaty Earl Grey z certyfikatem PURE OF CEYLON oraz soki cytrusowe. Całość składa się w owocowo-ziołowy bukiet. W ustach pojawia się limonka i herbata. Revolta Earl Grey IPA Zero jest fantastycznym napojem chłodzącym, izotonicznym, smakującym jak prawdziwe Ale!
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słody (Pilzneński, Pszeniczny), płatki owsiane, płatki pszenne, soki cytrusowe, cukier, chmiele (Citra, Amarillo, Zeus), napar z herbaty Earl Grey, drożdże US-05.
Dodał: Barcelonismo - 2019-05-02 10:23:10

oceny Oceny

Użytkownicy 7,2 / ilość: 10
Goście 9,33 / ilość: 3
średnia 7,69/10 / ilość: 13

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2019-10-07 00:21:49
Barwa Jasno-Złota Mocno Zmętnione Nieprzejrzyste.

W Aromacie Wyczuwalne Motywy Herbaciane Intensywne Cytrusy (Chmiel Citra) Brzeczkowy Akcent Jest Ale Nieznaczny.

Smak Cytrynowo-Ziołowy ze Średnią Cytrusową Goryczką Są Lekkie Akcenty Herbaciane Całkiem Przyjemna Kontra Kwaskowa Brzeczka Wyczuwalna Ale w Niewielkim Stopniu Wysycenie Średnie.

Nieźle Całkiem Nieźle Bardzo Udany Wyrób Browaru Revolta.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-09-23 21:49:58
Piana biała, drobnoziarnista, słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty herbaciane, cytrusowe klimaty, czuć też niestety ten ryżowy, brzeczkowy akcent charakterystyczny dla piw bezalkoholowych. W smaku przyjemnie cytrynowe, pojawia się ziołowa nutka z elementem łodygi, całkiem konkretna cytrusowa goryczka, orzeźwiająca kwaskowość, brzeczkowy posmak wyczuwalny naprawdę nieznacznie, na pewno mniej niż w zapachu, finisz ewidentnie herbaciany, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta znośnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 18.06.2020. Jak na bezalkoholowe piwo? Bajka są cytryny, jest herbata, jest goryczka, bezalkoholowa ryżowość w granicach przyzwoitości do zaakceptowania. Revolta, naprawdę dobra robota, w swojej kategorii nie ma większej konkurencji. Póki co chyba moje ulubione bezalkoholowe piwo, oceniam je na 8 z małym minusikiem i dodaję do ulubionych.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
jover
starstarstarstarstar

2019-08-06 21:07:43
zapach zagęszczony sok cytrynowy, herbata, wysycenie średnie, w smaku nieco rozcieńczony syrop cytrynowy, słodycz markuje wodnistość, gorycz niska cytrusowa, w tle niby herbaciana ale taka bardziej łodygowa, łodygowo-herbaciany aftertase, cena 4,59zł
awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2019-07-28 22:51:39
Wg mnie najlepsze połączenie piwa bezalkoholowego i mocny smak cytrusów oraz herbaty. Zauważalnie wyraźniejsze. Na lato idealnie.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010