Revelation Cat Thousand Miles Glare
Revelation Cat Thousand Miles Glare
Revelation Cat Thousand Miles Glare
% alk. 7.5
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez browar kontraktowy Revelation Cat, którego założycielem i piwowarem jest Włoch Alex Liberati. Piwo to należy do tych ze starszej serii, różniącej się od nowszej innym kapslem, papierową etykietą i brakiem informacji o Ramsgate Brewery z Broadstairs, jako o browarze w którym doszło do uwarzenia. W tym wypadku: Brewed and bottled for Impexbeer SRL Via Benedetto Crocke, 38 Rome-Italy. Jest to Doppelbock. Kolor miedziany, bardzo delikatnie zamglony. Piana jasno-beżowa, drobna i gęsta. Wysokość około trzech centymetrów po nalaniu. Po dłuższym czasie opada do niskiej, zwartej warstwy mocno brudzącej szkło. Aromat średnio-intensywny. Dominuje w nim ciężki, chmiel, obecne też nuty ziołowo-chlebowe i karmel z suszonymi owocami. W smaku umiarkowana słodowość i goryczka o mocno ziołowym zabarwieniu. Czuć, iż piwo jest dobrze nachmielone. Do tego wyłapać można też nuty karmelowo-chlebowe. Alkohol nie wyczuwalny. Wysycenie niskie.
Dodał: Stacher93 - 2014-04-29 15:19:44

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 6 / ilość: 1
średnia7 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-04-29 19:46:10
Jak zwykle Revelation Cat mnie nie zawiódł.Nie przypominam sobie abym pił tak dobrego doppelbocka.Jest to jedno z najtańszych piw z tego browaru.Czuć było w nim duże nachmielenie, było ciężkie, słodkawe i bardzo treściwe.Z pewnością chciałbym kiedyś do niego wrócić.Taki trochę piwny likier.Jestem wielkim fanem tego browaru.Na serio każde z ich piw jest wyjątkowe.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.