Revelation Cat Orange Bud
Revelation Cat Orange Bud
Revelation Cat Orange Bud
% alk. 6.4
brak koduaddbarcode

Piwo uwarzone przez Alexa Liberatiego, czyli piwowara i założyciela browaru Revelation Cat. Jest to India Pale Ale, warzone w Rzymie, w przeciwieństwie do wcześniejszych piw warzonych na kontrakcie w angielskim Ramsgate Brewery. Różnicę rozpoznać można po zupełnie innych etykietach. Piwo to należy do Hop Series, czyli serii piw mocno nachmielonych z tego browaru. Brak konkretnych informacji na temat składu piwa. Dostępne jedynie w butelce o pojemności 330 ml. Barwa bursztynowa, wpadająca zgodnie z nazwą w ciemny pomarańcz, lekko zamglona. Piana śnieżno-biała, wysoka tuż po nalaniu. Składa się z drobnych oraz średnich pęcherzy, szybko redukuje się do niskiego, porwanego dywanika, z grubszą otoczką. Bardzo ładnie oblepia szkło. W aromacie dosyć wyraźne, czuć amerykański chmiel, przyozdobiony nutami cytrusów, słodkich owoców tropikalnych i odrobiną żywicy, nie brakuje też lekko ciężkiego słodu. Smak mniej bogaty niż aromat, słód o mocno wytrawnym profilu. Możliwe do wyłapania łagodne nuty owocowe, słodowość skontrowana jest umiarkowanie intensywną, lecz trwałą goryczką. Wysycenie średnie.
Dodał: Stacher93 - 2014-07-02 09:02:36

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-07-02 19:44:49
Zakupione wraz z 100 Days on the hops, przez internet ze sklepu w Katowicach.Revelation Cat to jeden z moich ulubionych browarów.Z reguły każde z piw, po które sięgałem z tego browaru było na swój sposób wyjątkowe.Tym razem oba te IPA trochę zawiodły.W aromacie było dobrze, ale z reguły aromat rozbudza zmysły a smak jest lekkim rozczarowaniem.Tak było i tutaj, w smaku standardowa IPA z średnią goryczką.Oczywiście mistrzowskie etykiety jak na ten browar przystało.Ostatnio pojawiło się jeszcze jedno piwo z Kota, na które mam ogromną ochotę.Jest to Revelation Cat Royal Brown, czyli Nut Brown Ale, tylko pytanie gdzie można je dostać.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.