Revelation Cat Hop Animal Double Double IPA
Revelation Cat Hop Animal Double Double IPA
Revelation Cat Hop Animal Double Double IPA
% alk. 13.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Uwarzone w Ramsgate Brewery, z angielskiego miasta Broadstairs, przez włoskiego piwowara Alexa Liberatiego, jako browar kontraktowy Revelation Cat. Według oryginalnego opisu jest to podwójna imperialna IPA. W dość dziwnej "skali", obecnej na każdej etykiecie piw z w/w browaru goryczka jest oznaczona szyszkami chmielu, które są zakolorowane, w zależności od piwa i jego goryczki. W przypadku Hop Animala, specjalnie została dodana szósta szyszka. Posiada bardzo zdecydowany zapach, który jest mieszaniną chmielu, słodu, ziół i słodkości. Barwa ciemno-bursztynowa, klarowna. Piana średnia przy nalewaniu, opada bardzo szybko praktycznie do zera. W smaku dominuje potężna chmielowa goryczka, posiada też solidną bazę słodową, trochę aromatów ziołowych i cytrusowych oraz lekką słodkość. Wysycenie odpowiednie.
Dodał: Stacher93 - 2014-02-21 11:15:59

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 3
Goście 5 / ilość: 1
średnia8 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kamil_93
starstarstarstarstar

2014-03-01 13:37:20
Kolejne znakomite piwo z tego browaru. Przypominają one już bardziej jakiś likier niż piwo pod postacią znaną każdemu. Pije się ciężko, aromat i smak na bardzo wysokim poziomie. Warto spróbować choć jednego takiego piwa z Revelation Cat.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
tomasz
star

2014-02-23 19:56:24
mam pytanie gdzie takie piwo można dostać w pl
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-02-24 06:45:41
Z tego co pamiętam Rovaty dostał je w Gliwickiej Tabakierze za około 25zł.U nas w Czewie też już pojawiły się piwa z Revelation Cat'a.Wydaje mi się, że w większych miastach, w dobrze wyposażonych specjalistycznych sklepach z piwem można będzie je dostać.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Rovaty
starstarstarstarstar

2014-02-23 16:07:03
Niezwykłe piwo, niesamowity smak, bardzo mocna goryczka, było troszkę zbliżone do alpha blood z tego samego browaru, jednak goryczka na znacznie wyższym poziomie. 13% alkoholu znakomicie ukryte, czuć tylko przyjemne ogrzewanie \"od wewnątrz\".
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-02-22 01:33:43
Nazwa idealnie pasuje do tego piwa.Myślę, że to najbardziej chmielone piwo jakie w życiu wypiłem.Mocny, chmielowo-ziołowy zapach był tylko wstępem.Po pierwszym łyku pomyślałem - nic specjalnego.Dopiero po chwili zdałem sobie sprawę, że po przełknięciu, goryczka nie znika, lekko się nasila i utrzymuje się bardzo długo.Delektowałem się nim przez dłuższy czas, z każdą chwilą, gdy było bardziej ogrzane, stawało się bardziej aromatyczne, gorzkie i ciężkie.Z pewnością warto spróbować, jestem fanem gatunku i mocnej goryczki.To piwo jednak sprawiło, że chyba nie miałbym ochoty na żadne inne IPA tego wieczoru.Nasyciło chmielem i goryczą na dłuugo.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.