REDEN Pils
REDEN Pils
REDEN Pils
% alk. 4.8
Blg 12.0
5904624107006addbarcode
ulubione: 1

Pils to jeden ze stylów pokazujących doświadczenie piwowara i kunszt browaru. Odpowiedni balans pomiędzy słodowymi oraz chmielowymi akcentami i wyrazista goryczka to cechy naszego Pilsa, który przez wielu uznawany jest za najlepszy w Polsce.
Dodał: Luki1968 - 2022-11-28 20:56:28

oceny Oceny

Użytkownicy 7,25 / ilość: 16
Goście 10 / ilość: 1
średnia7,41 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2023-09-21 19:16:46
Fantastyczny aromat świeżego, pełnego Pilsa - słód wespół z chmielem. Barwa jasnozłota, klarowna, średniej wielkości czapa piany.

Smak potwierdza pierwsze wrażenia - świeży, raczej pełny Pils, przemycający - o dziwo - sporo klimatów cytrusowych, chociaż etykieta obiecuje jedynie polskie chmiele. Średnie wysycenie, konkretna goryczka o ziołowo-ziemistym charakterze i fenomenalna pijalność. Poszło wyjątkowo szybko, polecam wziąć co najmniej dwie sztuki.

Kupione w Aldi, etykietę podrzucam do podmianki - kod kreskowy się zgadza.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
kurp
starstarstarstarstar

2023-09-19 23:19:58
Dobre. Jasna inna niż tutaj etykieta. Jasne, nieprzejrzyste. Piana drobna, gęsta i trwała. Goryczka aż dzwoni w uszach, bardzo dominuje wrażenia. Kiedyś uznałbym za cudowne, dziś wolę raczej spokojniejsze i zrównoważone pilsy na czeską modłę, ale naprawdę szacunek do piwowarów, bo to jest dobry, ładny, smaczny i charakterny pilsner.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2023-09-15 21:44:36
Data do 25.08.2024. Etykieta inna niż na grafice tutaj.

Wygląd - kolor jasnego złota, trochę zamglone, średnie wysycenie, piana nie za wysoka (ale trochę zostawia śladów na szkle) - nie do końca w stylu. Aromat - na początku jakby nuty cytrusowe )grejpfrut, cytryna), potem już sporo słodu i nut świeżego białego chleba - niezły. Smak - na pierwszym planie goryczka (zaskakująco wysoka, szczególnie że właśnie sprawdziłem na stronie browaru - tamże jej intensywność 3/5), potem dochodzą nuty chlebowe, jest też kwasowość (wytrawność); chmiel też czuć w smaku (ziołowy, z nutami cytrynowej skórki) - dla wielbicieli goryczki obowiązkowa pozycja.

Całość budzi we mnie nieco mieszane uczucia, ale przeważają te pozytywne (goryczka jak dla mnie na granicy dopuszczalności w pilsie, ale to też cieszy). 7/10, ale też 8/10 by się wybroniło. Jest kilka piw w podobnym stylu, które oceniam 7/10, ale jednocześnie mam do nich słabość (Warmińskie Rewolucje i Trybunał Export) - tu jest podobnie, choć każde z tej trójki jest inne, inne i zarazem jakoś tam podobne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2023-09-15 02:24:55
Zapach chmielowy, zielony chmiel, zielsko nadwodne, kwiaty, bardzo intensywny, nuta zbożowa.
W smaku również nachmielone mega, trochę wytrawne, ale jako niemiecki pils się broni. Może nie broni się ułożeniem, niemieckie pilsy są jednak mega ułożone, to jednak smakuje jak jakiś keller pils, landbier pils, czuć odrobinę nieułożenia, młodości, ale jest mega gładkie, mega nachmielone, fajnie goryczkowe. Jakość do ceny to jednak mega, kupione w Aldi, chciałbym, żeby było w tej cenie dostępne w marketach.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.