ReCraft Wielka Szycha (dawny Reden)
ReCraft Wielka Szycha (dawny Reden)
ReCraft Wielka Szycha (dawny Reden)
% alk. 5.0
Blg 12.0
IBU 40
brak koduaddbarcode
ulubione: 5

Piwo dolnej fermentacji. Jasne o złocistej barwie i gęstej białej pianie. Bogaty aromat Zateckiego chmielu i połączenie słodowości z wyraźną goryczką pochodzącą z polskiej Marynki.
Dodał: Browariusz - 2015-04-14 09:26:28

oceny Oceny

Użytkownicy 6,82 / ilość: 17
Goście 7,67 / ilość: 6
średnia7,04 / ilość: 23

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-06-25 20:21:20
Partia 02/18, data do 17/08/18 trzyma poziom

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-04-18 23:38:25
Piana bielutka, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się, nienajgorszy lacing, za pianę daję plusa. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu aromaty słodowe i chmielowe, nie jakoś bardzo wyraźne. W smaku solidna porcja goryczki z bardzo dobrą kontrą słodową zaakcentowaną kwiatowymi klimatami, jest słodko, chmielowo i orzeźwiająco, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w stylu Redena, kolorystyka dość ponura, ale całokształt nie prezentuje się źle. Taki polski, czeski pilsener, słodowy, ale i zalegająco goryczkowy, orzeźwiający, choć nie do końca w przyjemny sposób...jest tu trochę nudno, solidnie, lecz nudno, dlatego też 6 z plusem to maksimum, co mogę zaproponować.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2016-03-07 23:09:51
Cena : 7,30 , warka : 11/06/16 , Barwa : jasne złoto , przejrzysty ; Piana : średnie i wielkie oczka tworzą jej strukturę , powstał tzw. wulkan na środku a bliżej szkła jego zbocza , sam kolor jest bielutki ,powoli opada , budowa ,, wulkanu\" jest zbita i solidna , piana zostawia w kilku miejscach nie regularne kształty dość trwałe ; Aromat : lekkie cytrusy i skórka chlebowa , solidne podłoże słodowe które wyczuwalne jest w postaci chleba z ziarnami czyli zbożowość w pełnej krasie , zapowiada się bardzo obiecująco ; Smak : zbożowość przygaszona posmakiem ziołowości wraz chmielowym akordem , goryczka subtelna i nie do przeoczenia , chlebowy finisz zamyka całość w klamrę ; Piwo solidne z dobrą bazą aromatyczną i ciekawym smakiem , osobiście smakuje mi :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2016-03-07 23:11:27
gdzieś pomiędzy posmakiem chlebowym / zbożowym a ziołami i chmielem jest przystanek , wytchnienie w lekkim kwasku co poprawia jego pijalność :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Slainte
starstarstarstarstar

2015-07-18 00:13:02
Pachnie cytrynowo. Trochę tu jakichś mało przyjemnych akcentów stęchlizny, coś jakby bardzo zmęczona ścierka do podłogi. Smak lekki, zbożowy, przykryty dość szczelnie chmielową goryczą. Coś jakby polano je świeżo wyciśniętym sokiem z grapefruita. Mało złożone, raczej płaskie. Przy drugim podejściu, po paru minutach, ścierka do podłogi w aromacie wyszła na pierwszy plan, a w smaku szaleje chmielowa gorycz.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.