ReCraft Gin IPA
ReCraft Gin IPA
ReCraft Gin IPA
% alk. 7.7
Blg 17.0
5904730663571addbarcode

Piwo uwarzone przez ReCraft ze Świętochłowic (dawniej Reden). AIPA z jałowcem.
Składniki: woda, słody jęczmienne, jałowiec, chmiel, drożdże. Piwo niefiltrowane i niepasteryzowane.
Dodał: nietzsche - 2019-04-15 18:20:22

oceny Oceny

Użytkownicy 4,75 / ilość: 4
Goście 5 / ilość: 2
średnia 4,83/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-12-23 21:04:01
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu o dziwo dużo słodowych klimatów, dalej karmel z nieśmiałą żywicą, akcent jałowca, mało owocowych aromatów, po ogrzaniu nieznacznie wyczuwalny alkohol. W smaku jest podobnie, mocny karmel, naprawdę sporo słodowości, jałowiec na granicy autosugestii w formie aftertasteu, słaba, nie zalegająca goryczka, brak większej kontry kwaskowej, zanika nawet żywica, kiepska treściwość, wysycenie na na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, ubogo graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 06.2020. Tak wysoki woltaż a tak mało ciała w tym piwie... sam karmel i słodowość, jałowiec można znaleźć tylko gdy bardzo dokładnie go tutaj poszukamy. Jedyny plus to dobrze zamaskowany alkohol i w miarę wysoka pijalność, ale chyba nie o to tutaj chodzi... Do Imperialnej Black IPY z zestawu nie ma nawet startu. Dam 5, chyba aż nadto, takimi wyrobami Recraft mocno obniża swoją renomę.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-12-21 18:48:49
Bardzo mętne i pomarańczowe. Ładna piana. Biała i spora. Nieźle krążkuje.
Zapach rześki, leśny. Może i ziołowy.
W smaku słodkie, pełne. W drugiej fazie wkracza sroga goryczka, podbita gorzkim smakiem jałowca. Treściwe, bardzo słodkie i bardzo gorzkie. Dobrze że flaszeczka mała. Raczej dla fanów goryczki.
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-12-12 22:57:53
Wygląd: przy otwieraniu wyskoczyła połowa, a piwo 0,33, więc do spróbowania zostało niewiele (kupione w wielopaku, Black pils był od tego wolny, więc to raczej wina piwa, nie przechowywania), piana zerowa
Zapach: jak zobaczyłem nazwę Gin IPA to pomyślałem, że jeżeli to ma coś sugerować to puste, wódczane piwo z jałowcem, więc marketingowo słabo, czym pachnie, jałowcem, siarką (może zakażenie?), karmelem, zapach jest marny, mdły, niezbyt zachęcający czy odkrywczy
Smak: No jest alkoholowe i to sporo, więc druga cecha ginu się sprawdziła, jest karmelowe w opór jak 80% polskich IPA, trochę cytrusowe i żywiczne, delikatnie jałowcowe, goryczka średnia (na pewno nie 4/5). Ogólnie: alkoholowe, mdłe, nijakie, marne.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 2, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010