Recraft & Dziki Wschód Chmielobranie z Kofeiną
Recraft & Dziki Wschód Chmielobranie z Kofeiną
Recraft & Dziki Wschód Chmielobranie z Kofeiną
% alk. 5.0
Blg 12.0
5900779755819addbarcode

Coffee Session West Cold IPA uwarzona w kooperacji przez dwa browary z dodatkiem kawy.
Dodał: Shinodin - 2022-12-28 13:46:03

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2023-01-28 21:24:33
Złote, klarowne (lekko zamglone), czapa białej piany. Aromat słodowy, troszkę owocowy, generalnie mało intensywny.

W smaku jest wytrawnie, goryczkowo, słodowo - tak właśnie na modłę West Coasta, tyle że czysto i przejrzyście w profilu. Kawa jest i w smaku (słabiej), i w goryczce (mocniej), ale nie jest to poziom stouta - ot, jedynie akcent. W odróżnieniu od Kolegi Piwosza z komentarza poniżej nie wyczuwam słodyczy, przez co nic się tutaj nie gryzie. Wręcz przeciwnie, dodatek kawy nawet nieźle się tu wpasował - o dwa levele lepiej niż w Just Space z browaru Sady. Obok delikatnej kwaskowości jest też lekka słoność - nie wiem czy z chmieli, czy z tej kawy właśnie.

Niezłe to piwo, da się wypić bez zgrzytu - coś się tutaj dzieje. Taki mocniejszy i trochę podrasowany Pils. Szukałem goryczki i znalazłem, więc cel osiągnięty.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-12-28 14:12:16
Piana biała, gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty owocowe w stronę żółtych, ale również jabłko, gruszka, trochę żywicy, karmelu, pojawia się akcent kawowy, profil raczej słodki, zachęcający do degustacji. W smaku kawa natomiast wyczuwalna już zdecydowanie bardziej, jest na pierwszym planie, dalej polskie, sezonowe owoce, lekka kwaskowość, goryczka iluzoryczna, przeciętna ilość chmielowego ciała, spora dawka słodyczy, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 02.09.2023. Trochę gryzie mi się ta kawa ze słodkością jabłka i gruszki, smaki nie do końca ze sobą współgrają, przez co piwo nie jest spójne. Próba została podjęta lecz niezbyt udana, myślę, że podstawowa wersja bez kawy będzie o wiele lepsza. Tutaj mogę zaproponować maksymalnie 5.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.