ReCraft cHOPskie Lato (dawny Reden)
ReCraft cHOPskie Lato (dawny Reden)
ReCraft cHOPskie Lato (dawny Reden)
% alk. 4.0
Blg 10.5
IBU 28
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Summer Ale - w upale warzone. Na zimno chmielone. Nie ma to jak cHOPskie lato...
Woda, słońce, plaża, szklana chmielu i to niekoniecznie amerykańskiego. Piwo dla wszystkich preferujących spędzanie wolnego czasu w męskim stylu, niech facet ma coś z życia. Babie Lato już niebawem, cHOPskie Lato już dziś.
Dodał: bartekn - 2015-09-21 09:15:04

oceny Oceny

Użytkownicy 6,58 / ilość: 12
Goście 3 / ilość: 1
średnia6,31 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-03-11 09:27:31
Pachnie obłędnie cytrusowo-malinowo i ziołowo.
Barwa słomkowa, bardzo mętne
W smaku płasko, ale nie ma co oczekiwać po takim ekstrakcie. Wyraźna goryczka (IBU 28) i ziołowa chmielowość oraz cytrusy, które grają tu pierwsze skrzypce, później żywice i słodkie owoce (ciężko wyodrębnić jakąś konkretną nutę). Fajny posmak drożdżowy

Bardzo lekkie piwo, raczej do gaszenia pragnienia w lecie
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2015-12-29 00:33:14
Designerska etykieta oraz wysmakowany kapsel z logo browaru już na wstępnie wiele obiecują. Lub też na wstępie starają się wyczulić na marketingowe sztuczki.

Wygląd - wysoka i trwała piana, kolor złoty, mętne, wysycenie co najwyżej średnie. Piana zbyt obfita - przynajmniej w moim piwie ze zbliżającą się do końca datą ważności.

Zapach - dominującą jest świeżość cytrusów, ze wskazaniem na grejpfrutowe nuty. Do tego nieco słodyczy.

Smak - na początku dociera grejpfrutowa goryczka, która niekiedy przełamywana jest goryczką chmielową (znaną z tradycyjnych odmian chmielu) oraz delikatnym, lecz wyczuwalnym słodem.

Reasumując - i w pierwszym tygodniu zimy dedykowane specjalnie na lato chmielone piwo może smakować. Teraz dam siódemkę, bo wyczuwam niedociągnięcia, ale latem pewnie i dałbym więcej. Z pewnością wrócę za kilka miesięcy do piwa, oczywiście jeśli wciąż będzie w ofercie. I jak na niski ekstrakt, jest wyraziste w smaku.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar

2015-12-13 12:40:44
Bardzo dobre lekkie piwko z browaru Reden. W smaku dominują grejpfruty. Piwo mocno gorzkie. Barwa złota. Piwo mętne z bardzo trwałą pianą. Nie zgodzę się z zarzutami, że jest wodniste i nie ma wyraźnego smaku. Cena na poziomie ok. 7,00 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2015-11-18 22:11:00
Cena : 6,90 , warka 21.12.15 , Barwa : słomkowa , zmętniona ; Piana : po nalaniu szyjki z butelki wypełnia całe szkło , i powolutku się redukuje , jest super puszysta i obfita , zbudowana z małych pęcherzy które później przekształcają się w średnie kolor :bielutka , pozostawia leciutkie ślady na szkle , bardzo dobry efekt dale piana jestem pod ogromnym wrażeniem ; Aromat: ciężko coś wyłapać a jeszcze trudniej jest coś sensownego o tym napisać dla mnie lekki karmel i trochę owoców , Smak: nie przytłaczający , lekki taki letni , niska goryczka która nie daje o sobie praktycznie znać , bez szału dla wypicia w upalny dzień ;)
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.