ReCraft 16° Rauch Bock
ReCraft 16° Rauch Bock
ReCraft 16° Rauch Bock
% alk. 6.5
Blg 16.0
5900779755444addbarcode
ulubione: 1

Piwo ciemne w stylu koźlak. Pasteryzowane, niefiltrowane. Składniki: woda, słody: monachijski, pilzneński, jęczmienny wędzony bukiem, karmelowy, melanoidynowy, chmiel, drożdże.
Dodał: rewo - 2021-03-10 14:23:42

oceny Oceny

Użytkownicy 6,56 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,56 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Orzelek
starstarstarstarstar

2023-09-23 22:52:44
Wygląd: barwa ciemnobursztynowa z rubinowymi przebłyskami; piana kremowa, drobnopęcherzykowa, opadająca do cienkiej warstwy kożucha.

Aromat: chleb razowy, brązowy cukier, karmel, wędzonka.

Smak: na początku jest raczej słodko; melanoidyny, brązowy cukier, skórki czerwonych owoców, dość szybko przychodzi kontra w postaci przyjemnej wędzonki; jest fajna goryczka średniowysoka, zalegająca.

Jest tu fajny balans między cechami koźlaka, a wędzonką. Na plus przyjemna goryczka.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-08-07 20:57:25
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza bursztynowa, bardzo ładny odcień, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu jest wędzonka, choć nieznaczna, chlebek, karmel, melanoidynowy klimat. W smaku jest słodko, karmelowo, melanoidynowo, wędzonka obecna lecz tylko chwilę utrzymuje się na podniebieniu, życzyłbym jej sobie więcej, klimat chlebowy, suszonych owoców zachowany, z każdym kolejnym łykiem słodycz coraz bardziej mdląca przez co piwo staje się ciężkie, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Recraft, etykieta w czarnej kolorystyce, klasycznie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 15.06.2022. Słodka odsłona koźlaka, karmel, chlebek melanoidyna z bardzo subtelnym efektem wędzonki (czemu tak mało??). Całokształt nie powala na kolana, ze swojej strony mogę zaproponować nieco naciąganą 6 z ogromnym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-05-23 15:09:07
Warka nr: 021 19 - bardzo wyraźna wędzonka bukowa - zarówno w aromacie, jak i w smaku. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że jest to Rauch Bock. Piękny, klarowny, bursztynowy kolor, niewielka beżowa, szybko redukująca się piania. Fajny melanoidynowy, słodowy posmak, umiarkowane odczucie alkoholu. Można powiedzieć, że balans został zachowany idealnie - bez przesady w żadną ze stron. Nie mam pojęcia jakby smakował jako podstawka, bez wędzonki - w takim kształcie jak mam go teraz jest bardzo udanym piwem. Ogólnie: wyraziste, mocne w odbiorze piwo. Kupione bezpośrednio w browarze w Świętochłowicach. Polecam!
awatar
Kindi
starstarstarstarstar

2021-05-03 20:03:17
Trochę za mało wędzonki w tej wędzonce.....
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.