Raudonų Plytų Bocmano Ūsai [Wąsaty Bosman]
Raudonų Plytų Bocmano Ūsai [Wąsaty Bosman]
Raudonų Plytų Bocmano Ūsai [Wąsaty Bosman]
% alk. 6.0
Blg 14.0
IBU 60
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Piwo warzone z użyciem specjalnie skomponowanej mieszanki amerykańskich odmian chmieli, a są to: Cascade, Citra, Centennial oraz Chinook. Chmiel dobrano z najwyższą starannością, aby osiągnąć głębię goryczki i bogaty aromat. A wszystko po to, by podnosząc kufel do ust, bosman uśmiechnął się pod wąsem.
Dodał: darus161 - 2014-10-14 12:51:54

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 6
Goście 7,09 / ilość: 11
średnia 7,18/10 / ilość: 17

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2017-06-19 02:53:42
Aromat jak na AIPA raczej ubogi, lekko ziołowe nuty chmielowe. W smaku już wyraźniejsze tropiki, które z czasem przebijają się w zapachu, lecz dalej jest to dość niski poziom chmielowości. Goryczka za to konkretna, krótka i fajna. Niby nic specjalnego, ale lubię takie \"spokojne\", sesyjne IPA.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2015-04-09 00:19:04
IBU : 60 , cena 3,90 za 330ml , piana pęcherzykowata szybko opadająca , kolor czysto bursztynowy , zapach lekkie cytrusy , owoce , w smaku zaś przykładny American IPA , lekki początek z późniejszą również leciutką goryczką , wysoko pijalne .
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-12-23 00:58:08
Barwa bursztynowa, zmętniona.Piana biała, niespecjalnie okazała po nalaniu.Formuje się centymetrowa, nierówna warstwa, po jednej ze stron występuje tylko cienki pierścień.Ogólnie piana uformowana jest z mieszanej wielkości pęcherzy.Po minucie pozostaje minimalna obwódka, ze śladowymi wyspami.Pozostawia skromne i nietrwałe firanki na ściankach.Aromat wyraźny i przyjemny, przyzwoita porcja słodu z ogromną ilością owoców, idealna mieszanka cytrusów z owocami tropikalnymi.Cytrusy jednak przeważają, aromat ten jest słodko-kwaśny, nieczęsto spotyka się tak ciekawy, pełny zapach w piwie typu Aipa.W smaku delikatne, po aromacie można było więcej oczekiwać.Słód na przeciętnym poziomie, następnie chwilowa słodycz owocowa i krótka goryczka o niskim natężeniu.Zdecydowanie 60 IBU nie jest odczuwalne.Smak bardziej przypomina piwo w stylu APA.Nasycenie średnie do niskiego, pasuje do stylu.Aromat fantastyczny, po nim spodziewałem się równie dobrego smaku.Niestety moje oczekiwania spełzły na niczym.Smak jest pusty, mało ciekawy i dość płaski.Brakuje uderzenia cytrusów i goryczki, która dałaby odczuć jakie piwo pijemy.Z tego co pamiętam pozostałe trzy piwa jakie piłem z Pracowni Czerwonoceglanej były dobre, aczkolwiek nie zachwyciły.To prezentuje podobny poziom.Mimo wszystko są to ciekawe piwa i chętnie zakupiłbym każdy kolejny produkt z tego browaru.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 9, wygląd: 6 )
awatar
darus161
starstarstarstar

2014-10-06 21:34:46
Wygląd niestety ale beznadziejny. Zmętnienie okropne, pływają w nim jakieś białe farfocle. Jakby zważone mleko. Muszę kupić jeszcze jedną butelkę i sprawdzić. Piana też nie jest za dobra. Szybko opada i słabo zdobi szkło.
Zapach super, owocowy, piękny.
Smak - owocowy nieco grejpfrutowy, niestety dla mnie zbyt mało goryczki.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010