Raduga Hops Call
Raduga Hops Call
Raduga Hops Call
% alk. 6.3
Blg 15.0
5902176771119addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Raduga.
Poczuj zew chmielu Sultana! Ta niezwykła odmiana pochodząca z USA oszałamia swoim wyjątkowym ananasowym aromatem z łagodnym cytrusowo-sosnowym finiszem.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, płatki owsiane, słód pszeniczny, chmiele, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2020-10-01 18:50:33

oceny Oceny

Użytkownicy 8,5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,5/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-10-16 20:48:30
Piana biała, drobnoziarnista, gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca ładny i trwały lacing na ściankach szkła, duży plus za ten aspekt. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu zdecydowanie dominuje Sultana, suszone owoce, rodzynki, figi, egzotyczne klimaty, cytrusy, trochę żywicy oraz karmelu, saromat bardzo zachęca do degustacji. W smaku owocowe, te rodzynki i figi...bajeczka, dużo chmielowego ciała, słodkie, ale z lekko zalegająca goryczką o profilu cytrusowym, pestkowym, subtelna kontra kwaskowa, finisz jakby... ananasowy, dużo karmelu, fajny ziemisty klimat, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta barwnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 15.09.2021. Co tu dużo się rozpisywać... jestem fanem chmielu Sultana, a już zupełnie jeśli jest dobrze użyty jak w tym wypadku. Konkretna DDH IPA na konkretnym chmielu, treściwa, aromatyczna, owocowa, w to mi graj, mocna 8 ode mnie. Dodaję do ulubionych, dobra robota Raduga.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
dzej
starstarstar

2020-10-02 22:00:03
W zapachu rześkie, świeże, chmielone i sosnowe. W smaku bardzo dobra nienachalna goryczka, żywiczność i cytrusy. Ma bardzo ciekawy \"posmak lasu\", przyjemniejszy, niż w piwach ważonych np. z pędami sosny. Pije się wręcz rewelacyjnie.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010