zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Raduga Foxy Brown
Raduga Foxy Brown
Raduga Foxy Brown
% alk. 5.7
Blg 14.0
IBU 30
5907431705496addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Raduga.
Nie daj się zwieść delikatnej słodyczy i miodowo-orzechowej nucie rooibosa. Tak naprawdę to temperamentna dama, wobec której nie można pozostać obojętnym. Pokochaj albo uciekaj!
Piwo jasne, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, rooibos, chmiel Magnum, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2018-09-26 13:39:16

oceny Oceny

Użytkownicy 6,17 / ilość: 12
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6,17/10 / ilość: 12

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bob
starstarstarstarstar

2019-03-24 19:49:01
Piwo nie ma w sobie wad, jest perfekcyjnie zrobione. Ale to nie wystarczy czasami żeby zachwycić, tak jest też w tym przypadku. Jak dla mnie brakuje goryczki, która jest zbyt niska nawet jak na Pale Ale, dodatek herbaty Rooibos wniósł ciekawe i wyjątkowe aromaty (choćby dlatego piwo warto spróbować). W smaku oprócz owocków z herbaty i chmielu (tych zdecydowanie mniej), herbata pozostawia ciekawą ale przyjemną nutę maślaną (?).
Do samego trunku więcej nie wrócę, choć z chęcią kupiłbym coś z tym dodatkiem w przyszłości.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2018-12-23 18:25:06
Aromat słodki, miodowy, karmel, nuty kwiatowe. W smaku całkiem dobre, pijalne, znowu miód, goryczka minimalna ale o przyjemnym ziołowym charakterze i niestety jakieś farfocle pływają przez co nie wygląda to apetycznie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-11-03 09:13:29
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unosi się dużo drobinek bliżej nieokreślonego pochodzenia. W zapachu faktycznie nuty miodowe oraz orzechowe, subtelna kwiatowość, karmelowe klimaty, brak cytrusów czy żywicy, podbudowa słodowa. W smaku nadal dominuje miód z lekkimi orzechami, dużo karmelu, goryczka iluzoryczna na granicy autosugestii, niezła kontra kwaskowa, cytrusy oraz żywica nadal niewyczuwalne, pojawia się natomiast nieznaczna ziołowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta jak zawsze u Radugi ciekawie wykonana graficznie, lecz ubogo opisana. Warka 21.09.2019. Nietypowa APA z dodatkiem rooibosa, który nadał smaku ciekawy efekt miodu i orzechów, osobiście ten aromat mi podpasował. Nawet nie szkoda mi braku owocowych czy żywicznych klimatów, a i zdecydowanie wolę dodatek rooibosa niż zwykłej herbaty w piwie. Jestem na tak, tak na mocne 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010