Raduga Foxy Brown
Raduga Foxy Brown
Raduga Foxy Brown
% alk. 5.7
Blg 14.0
IBU 30
5907431705496addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Raduga.
Nie daj się zwieść delikatnej słodyczy i miodowo-orzechowej nucie rooibosa. Tak naprawdę to temperamentna dama, wobec której nie można pozostać obojętnym. Pokochaj albo uciekaj!
Piwo jasne, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, rooibos, chmiel Magnum, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2018-09-26 13:39:16

oceny Oceny

Użytkownicy 6,2 / ilość: 15
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,2 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-09-12 21:00:31
Bardzo ładna, wysoka piana, o drobnej strukturze pęcherzykowej w kolorze écru. Utrzymująca się ładnie. Lacing obfity, przykładnie zdobi ścianki szkła w postaci większych, kolistych przebić. Barwa w odcieniu miodowym - zmętniona (w tle od drobinek po większe drobiny-\"farfocle\" w postaci drożdży). W aromacie jakby trochę \"zadeptane\" rooibosem. Mianowicie owoce gdzieś próbują lecz nie mogą się przebić... A wyznacznikiem faktycznie bardziej są powiewy w stronę: orzechu, lekkiej chlebowości, masła z ziarnami z nutami kwiatowymi... Ogólnie odczucia dość kontrowersyjne w tym wypadku, tejże warki. W smaku już o niebo lepsze. Dobrze ułożone jak na tego typu gatunek piwny. Miłe i przyjemne zaskoczenie! Piję się bardzo przyjemnie co wprawia w uczucie pijalnego piwa. Dodany Rooibos ani nie jest zbyt nachalny ani też aż tak delikatny by go wielce doszukiwać bez końca... Jedyne czego mi brakuje to zdecydowanie tego świeżo-rześkiego, orzeźwiającego powiewu, większej dozy owocowej, o którą ja bym zadbał. Goryczka na niskim poziomie, nie zalegająca-smaczna. Piwo poprawne bez wad. Dobra ciekawostka piwna jak i miłe zaskoczenie. Smaczny wypust piwny z gatunku TeaPA w tym wypadku: Rooibosa.
Wysycenie: średnie
Warka do: 21.09.2019/B1
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2019-03-24 19:49:01
Piwo nie ma w sobie wad, jest perfekcyjnie zrobione. Ale to nie wystarczy czasami żeby zachwycić, tak jest też w tym przypadku. Jak dla mnie brakuje goryczki, która jest zbyt niska nawet jak na Pale Ale, dodatek herbaty Rooibos wniósł ciekawe i wyjątkowe aromaty (choćby dlatego piwo warto spróbować). W smaku oprócz owocków z herbaty i chmielu (tych zdecydowanie mniej), herbata pozostawia ciekawą ale przyjemną nutę maślaną (?).
Do samego trunku więcej nie wrócę, choć z chęcią kupiłbym coś z tym dodatkiem w przyszłości.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2018-12-23 18:25:06
Aromat słodki, miodowy, karmel, nuty kwiatowe. W smaku całkiem dobre, pijalne, znowu miód, goryczka minimalna ale o przyjemnym ziołowym charakterze i niestety jakieś farfocle pływają przez co nie wygląda to apetycznie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-11-03 09:13:29
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unosi się dużo drobinek bliżej nieokreślonego pochodzenia. W zapachu faktycznie nuty miodowe oraz orzechowe, subtelna kwiatowość, karmelowe klimaty, brak cytrusów czy żywicy, podbudowa słodowa. W smaku nadal dominuje miód z lekkimi orzechami, dużo karmelu, goryczka iluzoryczna na granicy autosugestii, niezła kontra kwaskowa, cytrusy oraz żywica nadal niewyczuwalne, pojawia się natomiast nieznaczna ziołowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta jak zawsze u Radugi ciekawie wykonana graficznie, lecz ubogo opisana. Warka 21.09.2019. Nietypowa APA z dodatkiem rooibosa, który nadał smaku ciekawy efekt miodu i orzechów, osobiście ten aromat mi podpasował. Nawet nie szkoda mi braku owocowych czy żywicznych klimatów, a i zdecydowanie wolę dodatek rooibosa niż zwykłej herbaty w piwie. Jestem na tak, tak na mocne 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.