Raduga Circus
Raduga Circus
Raduga Circus
Grapefruit Juice AIPA
% alk. 6.3
Blg 15.0
IBU 35
5907431705366


Circus to American IPA, w której na pewno nie zabraknie cytrusowych aromatów. Sok z grejpfruta sprawia, że każdy łyk tego piwa jest owocową bombą przyjemności. Orzeźwienie gwarantowane!
Dodał: ark00 - 2017-05-30 08:04:05

Oceny

Użytkownicy 7,69 / ilość: 48
Goście 7,88 / ilość: 8
średnia 7,71/10 / ilość: 56

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


VapoRR

2018-09-16 22:53:30
Dobra, biała piana, która trzyma się na średnio-niskim poziomie. Opada w tempie średnim.

Barwa: piwo żółte, ciemnożółte, mętne. I tyle.

Aromat: bardzo świeży chmiel, oczywiście pierwsze skrzypce gra grejpfrut. Bardzo rześki, zachęcający do wzięcia łyka. Fajne połączenie chmielów Citra i Cascade. Mosaic niewyczuwalny.

Smak: piwo gorzkawe już przez samą obecność w smaku grejpfruta, a dokładniej takiej najświeższej jaka może być skórki tego owocu. Tej białej oczywiście. Kwaskowato. Poza tym jest w oddali pełnia ze słodu. Goryczka solida, w końcu to AIPA. Te podbicie goryczki retronosowo grejpfrutem z Citry daje bardzo przyjemny efekt. Magnum podkreśla na dodatek trochę ziołowością.

Odczucie w ustach jest świetne - bardzo pijalne, wysycenie całkiem wysokie, orzeźwiające. To jakby sok z grejpfruta z dodatkiem chmielu na dodatkową goryczkę i z lekką podstawą słodową dla podkreślenia, że to nadal piwo.

Polecam. Zakupione tak samo w Lidlu i za tą samą kwotę jak u przedmówcy.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )

ekoman69

2018-09-16 20:20:39
Barwa żółto-pomarańczowa, bardzo mętne. Piana bardzo słaba, dość szybko znika do zera. Piwo wygląda jak sok jabłkowy, albo pomarańczowy. W zapachu czuć owoce cutrusowe. Aromat jest wyczuwalny tylko na początku, potem niemal zupełnie się ulatnia. W smaku owocowe, słodko-kwaśne, czuć też goryczkę grejpfruta. Wysycenie niskie. Pije się dość przyjemnie, choć wydaje się, że piwo ma więcej cech soku niż tradycyjnego piwa, jakie znam od lat. Cóż, takie czasy... Warka 27.08.2019/B2. Kupione w Lidlu za 6,99 zł.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )

Gulek

2018-09-13 19:19:03
Piana drobnopęcherzykowa, barwa przepiękna, mętna i jasna. W aromacie zdecydowanie wyczuwalne cytrusy. Co do samego smaku nigdy nie piłem aż tak cytrusowego piwa, ewidentnie wyczuwam nuty grapefruita. Goryczka na niewielkim poziomie w zasadzie jej brak, gdyby była nieco wyższa było by to piwo idealne a tak to brakuje jednak czegoś. Ode mnie mocne 8/10.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )

Shinodin

2017-12-31 17:39:49
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, choć bardzo szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu przyjemne nuty grapefruitowe, cytrusowe i egzotyczne klimaty, podbudowa słodowa, w tle żywica. W smaku grapefruit gra główną rolę i to pod jego profilem występuje całkiem długo zalegająca goryczka, ciekawy efekt soczkowości, dobra kontra słodowa ze zbożowym posmakiem, udana kontra kwaskowa, pestkowość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Raduga, etykieta, bardzo kolorowa, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 03.2018 Z4. Udana Grapefruit Juicy AIPA aromatyczna i orzeźwiająca. Chociaż balans pomiędzy smakami mógłby być trochę lepszy...grapefruit przesłania pozostałe doznania. Na pewno nie jest to piwo na każde kubki smakowe, trzeba się przygotować na potężną dawkę pestkowości, która niejednego może przytłoczyć. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety i wady wystawię mocne 7.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010