zamknij Zostań patronem na patronite
Raduga Abisu
Raduga Abisu
Raduga Abisu
% alk. 4.6
Blg 12.0
IBU 10
5907431705458addbarcode
ulubione: 2


Piwo pszeniczne z dodatkiem pomarańczy panamskiej uwarzone przez browar Raduga
Dodał: Ark00 - 2018-09-06 08:28:09

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 12
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia 7,5/10 / ilość: 14

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bob
starstarstarstarstar

2019-03-10 23:30:29
Owoc Calamansi dodał aromaty cytrusowo-weizenowe... Dosyć oryginalne co mnie bardzo cieszy. Natomiast samo piwo niczym nie zaskakuje, jest rewelacyjnie pijalne, nie jest kwasem, piwo balansuje pomiędzy weizenem a wheatem co jest dość dziwne. Jest też zbalansowane pomiędzy owocami, a słodowo-drożdżową "pszenicznością".
Mimo wszystko spodziewałem się czegoś lepszego.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 10 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-11-08 22:11:37
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unosi się dużo drobinek drożdżowych. W zapachu przyjemne nuty owocowe z calamansi na pierwszym planie, trochę cytrusów, zbożowe klimaty, subtelne pszeniczne aromaty, podbudowa słodowa. W smaku kwaskowe, calamansi nadal aktualne na podniebieniu, mało czuć pszenicznych akcentów w postaci goździków oraz drożdży, goryczka iluzoryczna, generalnie piwo opiera się na kwaskowości, wysycenie na dość wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w niebieskiej kolorystyce, super wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 3.10.2019. Nie jestem zadowolony, piwo pszeniczne z dodatkiem owocowego soku w tym wypadku calamansi, kwaskowe lecz mało treściwe, wysokim wysyceniem nie nadrabia pijalności, która stoi na stosunkowo niskim poziomie. Ameryka nie została odkryta, sok z calamansi przykrywa klimat Wheata, słabe proporcje i balans pomiędzy smakami. Tym razem Raduga jak rzadko bywa na minus, na 6 minus.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2018-11-08 20:31:57
Długo myślałem co mi ten zapach przypomina. To... świąteczny sernik. Sernik z nutą pomarańczy.
Wyglądem się nie wyróżnia, pomińmy. Niestety, o ile aromat mnie bardzo zaintrygował, tyle smak jest dobry, choć bez spustu. To pszeniczniaka z nutą cytrusową, ale taka dosyć gładką i bez kwasu. Bardzo pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-10-24 22:24:06
Wygląd: Kolor słomkowy, mętne, dosyć ładna piana
Zapach: Zara po otwarciu pachnie jak naspidowana kwaśna pomarańcza, ale po minucie to już prawie nie pachie
Smak: Na zapachu się skończyło i to krotkotrwałym, smakuje jakby ktoś koncernowego Wheata, np. Żywca rozrzedził trochę wodą, trochę kwaskowo-limonkowe zapewne od kalamondinu. Letni niezobowiązujący wodniak do obiadu. Od dawna już nie kumam tych wynalazków Radugi (swego czasu bardzo dobrego browaru), zróbmy lekkie piwo na US-05 i dolejmy soku, trochę Magnum na lekką goryczkę, udawajmy, że to kraft.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010