Raciborskie Stout
Raciborskie Stout
Raciborskie Stout
% alk. 4.8
Blg 12.0
5907506252658addbarcode

STOUT czyli ciemne piwo górnej fermentacji, które charakteryzuje aromat palonego zboża, kawy i czekolady. Jego wytrawny smak został złagodzony przez dodanie płatków owsianych co nadało mu również wyjątkowej gładkości.
Dodał: jacelinho - 2022-11-14 20:02:57

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-12-07 21:14:25
Piana praktycznie żadna, beżowa, drobnoziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza rubinowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty palone, prażone klimaty, karmel, suszone owoce, kawa, czekolada, orzechy. W smaku natomiast bardzo wodniste, czuć paloność i prażoność na finiszu jednak w stopniu minimalnym, subtelna kontra kwaskowa, gładka i puszysta faktura, karmel, goryczka iluzoryczna, trochę kawy, czekolady...wysycenie na niskim poziomie. Kapsel od browaru Racibórz, etykieta w zielonej kolorystyce, klasycznie wykonana graficznie, jednak dość ubogo opisana. Warka 06.06.2023. Taki bardziej nie do końca stylowy dry stout w polskiej odsłonie. W sumie jak na piwo w okolicach 5 złotych nie ma tragedii, jeśli jednak ktoś liczy na klasycznego stouta niech odpuści temat. Całokształt na 6 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Rozsutec
starstar

2022-10-29 21:43:18
Delikatny stout, mało ekstraktowy, mało alkoholowy taki bardzo delikatny, nie słodki, bardziej w kierunku piw czeskich \"tmavych\"
W smaku dobre, ale to na mój gust nie stout.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.