Rössel Export
Rössel Export
Rössel Export
% alk. 5.2
Blg 12.0
4054300402749addbarcode

Piwo do którego produkcji wykorzystywane są najlepsze słody oraz chmiele z regionów
takich jak: Tettnang i Hallertau wraz z krystalicznie czystą wodą.
Dodał: tomucho77 - 2017-12-06 09:06:18

oceny Oceny

Użytkownicy 4,75 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia4,75 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-06-17 23:50:14
Zdziwiło mnie, że tak szeroko w Auchan jest dystrubowane piwo z dosyć niewielkiego (wybicie 120 tys. hekto, gdzie nasz Sulimar ma milion) jak na Niemcy browaru Hatz-Moninger

Wygląd: Kolor ciemna słomka, ładna piana, obfita, ładny obrączkowy (gęsty) lacing
Zapach: jasno chlebowy, mączny, słodowy
Smak: Pite, wbrew sztuce, po pełniejszych od niego, a niewiel ustępuje, więc nie jest jakimś wodniakiem, po prostu niewielę się tu dzieje, podobnie jak w zapachu jest chlebowe, mączne, też w fakturze, jest mega gładkie, wyraźnie kwaskowe, chmielowe, fajnie chmielowe, choć goryczki to za grosz nie posiada, jest wyraźnie metaliczne, choć żelaza nie posiada, z niemiecka maślankowe i nie chodzi mi o diacetyl, jest też jakaś piwniczność. To piwo jest przeciętne, ale na tle naszych lagerów korpo lub z browarów regionalnych czymś się wyróżnia, jest smaczne, wyróżniające się, chmielowe.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-02-14 21:59:34
Piana biała drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu wyraźne nuty słodowe, zbożowe akcenty oraz niestety lekka chemiczna landrynka. W smaku płytkie, o słodowym profilu, delikatnie kwaskowa, goryczka iluzoryczna, niezalegającą, w tle coś jakby drożdże...i po raz kolejny landryneczka jakiś czas utrzymującą się na podniebieniu, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły złoty, etykieta bardzo prosta, nic specjalnego. Warka 08.09.2018. W mojej opinii, jest to taki niemiecki koncerniak pokroju naszej Warki czy Tyskiego. Wodniste, lekko kwaskowe piwo, przyjemność z picia praktycznie żadna, a i efekt orzeźwienia znikomy. Stosunek jakość do ceny na wielki minus. Nie warto wydawać niepotrzebnie pieniędzy, raczej odradzam zakup. A oceną będzie...powiedzmy marne 4.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.