Przystanek Tleń Amber Ale
Przystanek Tleń Amber Ale
Przystanek Tleń Amber Ale
% alk. 5.0
Blg 12.5
5906660517108addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Przystanek Tleń.
Piwo górnej fermentacji, chmielone na zimno, do którego produkcji użylismy najlepszej jakości słodu pale ale oraz nowofalowych odmian amerykańskich chmieli: Zeus, Amarillo, Citra, Ahtanum i Simcoe. Nasz american amber ale charakteryzuje się zdecydowaną goryczką i wyraźnym, słodowym smakiem. Aromat kwiatów i tropikalnych owoców oraz piękny, bursztynowy kolor i trwała piana to jego cechy charakterystyczne.
Dodał: Barcelonismo - 2017-10-06 08:35:03

oceny Oceny

Użytkownicy 6,25 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,25 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-11-05 19:33:05
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, brak lacingu. Barwa ładna, ciemniejsza bursztynowa, w miarę przejrzyste i klarowne, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty mocno karmelowe, trochę ciasteczek i biszkoptów, czuć, będzie słodko. I w smaku się to potwierdza jest wybitnie karmelowo, ciasteczka na drugim planie, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, biszkopty i subtelna kwiatowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w białej kolorystyce, z grafiką lisa na froncie, w miarę dobrze opisana. Warka 15.05.2018. Solidny przedstawiciel stylu Amber Ale. Nie ma tu fajerwerków, bo sam styl nie jest jakiś wybitnie ekscytujący i zapewniający niewiarygodne doznania smakowe, ale jest solidność i dobre rzemiosło. To moje pierwsze piwo z Przystanku Tleń, z chęcią spróbuję innych ich wyrobów. A za Amber Ale dam 6 z małym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.