Profesja Technolog
Profesja Technolog
Profesja Technolog
% alk. 5.1
Blg 12.0
5904730658959addbarcode

Profesja zapuszkowana!
Pierwsze puszki w historii naszego browaru znajdziecie już w sklepach. 3 nowe piwa, 3 profesje, 3 osoby z naszej ekipy na etykietach i wspólna historia, jak to BYŁO – JEST – BĘDZIE w piwowarstwie.

chmiele: Centennial, HBC 586 | Hop rate: 15g/l

Polecamy spróbować i porównać ze sobą wszystkie piwa: od klasycznej i prawilnej APA’y, przez modnego Technologa, podwójnie chmielonego na eksperymentalnej odmianie chmielu HBC 586, a kończąc na futurystycznym piwie z dodatkiem naturalnej esencji olejków chmielowych – HopzOil. Olejku stworzonego na bazie mokrej szyszki i wydestylowanej od razu po zebraniu, zachowując świeżość i intensywność chmielu. Historia najlepiej smakuje w komplecie!
Dodał: JP2137 - 2021-05-21 21:30:58

oceny Oceny

Użytkownicy 6,75 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,75 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2021-08-19 22:56:43
Mętne, takie pomarańczowe. Piana wysoka przy energicznym nalaniu i wyglądająca dobrze, choc trwałość bez szału. Pełne w aromacie, karmel i skórką chlebowa, trochę chmielu. W smaku jest spora goryczka, jest żywica. Na kontrze lekko karmelowo. Mi się piło bardzo dobrze, jak dla mnie solidna APA.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-06-03 17:29:34
Wygląd piwa zniechęcający do wypicia - przypomina mętną breję z kałuży. Piana niewielka, opada bardzo szybko. Aromat delikatny, chmielowy, przyjemny. Smak też jest w porządku, jest fajne ciałko i umiarkowana goryczka. Nieco chmielowej ostrości, ale naprawdę niewiele. Czy pijalne? Raczej tak, aczkolwiek zdarzało się pić bardziej pijalne Hazy APkI. Powiem tak - lepsze od Hopbota, gorsze od Kobera, czyli z nowych puszek od Profesji - pośrodku. Może się powtórzę, ale nie rozumiem szału na podwójnie chmielone APkI. Nie pasuje mi ten styl, podstawowa APA jest w mojej opinii lepszym piwem.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.