Profesja Kober
Profesja Kober
Profesja Kober
% alk. 5.1
Blg 12.0
5904730658942addbarcode
ulubione: 1

Profesja zapuszkowana!
Pierwsze puszki w historii naszego browaru znajdziecie już w sklepach. 3 nowe piwa, 3 profesje, 3 osoby z naszej ekipy na etykietach i wspólna historia, jak to BYŁO – JEST – BĘDZIE w piwowarstwie.

chmiele: Centennial, Citra, Palisade, Mosaic | Hop rate: 12g/l

Polecamy spróbować i porównać ze sobą wszystkie piwa: od klasycznej i prawilnej APA’y, przez modnego Technologa, podwójnie chmielonego na eksperymentalnej odmianie chmielu HBC 586, a kończąc na futurystycznym piwie z dodatkiem naturalnej esencji olejków chmielowych – HopzOil. Olejku stworzonego na bazie mokrej szyszki i wydestylowanej od razu po zebraniu, zachowując świeżość i intensywność chmielu. Historia najlepiej smakuje w komplecie!
Dodał: JP2137 - 2021-05-21 21:33:35

oceny Oceny

Użytkownicy 6,4 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,4 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-06-01 21:01:17
No, i to jest dobre piwo! Hopbot mi nie smakował, brakowało mi tam treści. Tutaj treści nie brakuje, jest pełnia którą APA powinna mieć. Słodowość w typie ciasteczkowo - brzoskwiniowym bardzo mi pasuje - jest taka miękka, soczkowa, podbita estrami. Delikatnie kwaskowa. Goryczka dosyć wyraźna, ale nie męcząca. Fajnie się to pije, wrażenia jak najbardziej pozytywne.
awatar
nocą_po
starstarstarstarstar

2021-05-23 17:57:16
Od tego stylu można oczekiwać lekkości, świeżości, cytrusów i czegoś co można by określić mianem piwnej oranżady. Tu jednak browar poszedł o krok dalej. Nie odpuszczając tych cech dodał niespodziewaną jak na APA treściwość. Świetne piwo, jedne z lepszych jakie piłem.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.