Profesja Kawiarka
Profesja Kawiarka
Profesja Kawiarka
% alk. 5.2
Blg 14.0
IBU 35
5904730658348addbarcode
ulubione: 1

Robust Porter z Kawą Arabicą od Profesji.
Barwa ciemnobrunatna, zamglone. Drobno-pęcherzykowa, mało obfita, beżowa piana. W zapachu mocna kawa, czekolada, trochę zboża. W smaku mocne espresso, kwaśne i niestety dość wodniste. Wysycenie niskie.
Dodał: risik - 2017-11-29 10:50:17

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-10 20:29:56
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu mocne i wyraziste nuty kawowe, w tle czekoladowe oraz palone akcenty, trochę karmelu oraz podbudowa słodowa, daleko na drugim planie klimaty orzechowe. W smaku kawa Arabica zdecydowanie dominuje na podniebieniu, dobra kontra kwaskowa o profilu wiśniowym, goryczka adekwatna do stylu, jak dla mnie to załączają się nawet subtelne cytrusowe wonie, czekoladowy aftertaste, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta jak zawsze od Profesji elegancko wykonana graficznie i wyczerpująco opisana, z lekką fioletową wstawką. Warka 31.03.2018. Robust Porter z dodatkiem dobrze jakościowo kawy, ciekawe podejście do tematu. Jak dla mnie za mało treściwe i płytkie, aczkolwiek kawa i kwaskowa kontra trochę to rekompensuje. Wolę bardziej wielowymiarowe wyroby, Kawiarka natomiast jest stosunkowo lekkim robustem. Dla fanów Arabiki pozycja obowiązkowa. 7 z minusikiem to moja propozycja.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
kghyt
starstarstarstarstar

2017-04-18 14:52:36
przyjemne piwo o wyraźnym smaku kawy
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.