Profesja & Karuzela Karuzelarz
Profesja & Karuzela Karuzelarz
Profesja & Karuzela Karuzelarz
% alk. 5.1
Blg 12.0
5907222338025addbarcode
ulubione: 2

Kooperacyjne piwo Browaru Profesja i Browaru Karuzela.
Piwo w stylu Black Currant Brett Ale, które producenci charakteryzują krótko i dobitnie: jest dzikie i owocowe.
Piwo niefiltrowane, niepasteryzowane.
Polecana temperatura serwowania to 10-14°C.
Dodał: Barcelonismo - 2018-05-21 11:07:14

oceny Oceny

Użytkownicy 6,64 / ilość: 11
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia6,77 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-11-05 22:50:50
Piana żadna, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią, lacingu wobec czego tutaj nie doświadczymy. Barwa różowawa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu dzikie brettowe nuty, ciut końskiej derki, aromaty czarnej porzeczki, faktycznie występuje tutaj coś z lambika. W smaku gładkie z wyraźną i silną kontrą kwaskową, dzikie drożdże osiadają na podniebieniu i goszczą tam jakiś czas, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra słodowa, czarna porzeczka jest jednym z głównych aktorów, wysycenie na niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta bardzo ciekawie wykonana graficznie, elegancko i w dobrym guście, wyczerpująco opisana. Warka 30.11.2017. Całkiem smaczny brett, po jakimś czasie drożdże zaczynają drapać nieprzyjemnie w gardło co zaniża trochę doznania smakowe. Dodatek czarnej porzeczki natomiast bardzo dobrze się tutaj wkomponowuje. Moje pierwsze piwo z Bielańskiego browaru Karuzela, widzę, że nie idą w klasykę i próbują niestandardowych połączeń. To mi się podoba, dlatego z chęcią spróbuję kolejnych ich wyrobów. Karuzelarz w mojej opinii na 6 ze sporym plusem. Współpraca z wrocławską Profesją nie mogła pójść źle.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-11-04 23:10:18
Zapach : sporo bretów , kwaśności , siano , koń , może miejscami lekko przebija się czarna porzeczka ale w słodkiej wersji

Smak : spora kwaśność bretowa połączona z porzeczką ale bardziej idzie to w stronę bretową , goryczka minimalna pojawia się wraz z kwaskowatością.

Ogółem czuć bretowe klimaty ale nie jest to odpychające (co dla niektórych pewnie to plus i początkujących żeby ich nie zrazić) więc można sobie na spokojnie wypić , nie trzeba wiele zastanawiać się nad tym piwem , naprawdę dobra pozycja do przetestowania choć niczym nie urzeka szczególnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.