Jesteś w

Czy wiesz, że...

Najdluzsza lada barowa ma dlugosc 123,7 metra. Znajduje sie w Beer Barrel Saloon w Put-im-Bay w South Bass w Ohio. Bar otwarty w 1989 roku wyposazony jest w 56 kranow z piwem.

Najaktywniejsi Użytkownicy

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
zobacz więcej »

Najnowsze komentarze

Žatecký Světlý Ležákawatar
Grisza44
starstarstarstarstar
Žatecký Světlý Ležák

Nie wiem jak jest z Żateckim, bo praktycznie nie piłem tego piwa kilka lat. Wziąłem ze względu na skład, gdzie nie było jakichś gówien. Nie wiem jak z warkami, pewnie następna będzie lipna, nie pije tego browarka. Wziąłem, bo było budżetowe (jakoś 13+ za 4pak), ale i tak w sumie wolałbym przykładowy Zwierzyniec Pils. Co do piwerek od Ambera to uwierz, że opiłem się nimi i wiem, że lubią być słodowe, ale jednak to jest inna półka
2024-07-16 00:05:06
Žatecký Světlý Ležákawatar
Gość
Žatecký Světlý Ležák

Czyli żatecki sezonowo i chwilowo zapewne się poprawił. Jeszcze ze 4-5 miesięcy temu było to kompletnie niedobre piwo. W przeciwieństwie od tego, jakie je piłem i pamiętam w początkach produkcji i wprowadzenia na rynek polski. Skoro nie zjechałeś tego piwa z góry na dół. To musiało się poprawić. Co do jakiegokolwiek z piw browaru Amber, to wszystkie (może z wyjątkiem pszeniczniaka) są dość ciężkie. Zalegające na żołądku. Amber raczej nie robi lekkich i pijalnych piw.
2024-07-15 23:51:44
Pinta Endless Oceanawatar
Shinodin
starstarstarstarstar
Pinta Endless Ocean

Niby solidnie nachmielone, ale z takim dziwnym posmakiem mokrej szmaty...mocno goryczkowe...6 mogę zaproponować.
2024-07-15 23:42:22
Żywiec Porterawatar
Gość
Żywiec Porter

rel
2024-07-15 22:53:40
Obolon Premiumawatar
Gość
Obolon Premium

Nie ma co się dziwić, że wali kwachem bo banderowcy dodają ryżu ! Nie kupuję produktów żywnościowych z UPAiny bo wszystko tam jest wojennie skażone, a ich normy żywnościowe nie są w żaden sposób obecnie przestrzegane nie mówiąc już o tym, że do naszych wyśrubowanych nie mają nawet startu ! Chcesz się truć to chlaj ten syf !
2024-07-15 22:53:37
Žatecký Světlý Ležákawatar
Grisza44
starstarstarstarstar
Žatecký Světlý Ležák

Piwerko z datą 27.06.25, pucha

Wygląd: klarowne, sok jabłkowy, jasne złoto. Piana obfita, biała, szampon bambino. Lejsing nawet wyraźny

Aromat: dość świeżo, czuć jakiś słód, jakaś pszenność. Czuje też wytrawność, jakby łodygowy chmiel. Po zamieszaniu może delikatne zielone jabłka, nieco właśnie jabłkowy zapaszek. Może delikatna karmelowość, słodowość w stylu pszennej bułki. Na trzecim tle jakaś chmielowość, może nawet w stylu kwiatowym. Ogólnie nie jest źle, a jak na koncerniak to nawet bardzo dobrze.

Smak: wysycenie średnie, nawet średnio-niskie, co jest dziwne, bo przy otwarciu piwo strzeliło pianą. Nieco pustawe, ale jest tam jednak ciało, w stylu pieczywa pszennego. Goryczka nienajintensywniejsza i również nienajszlachetniejsza. Ogólnie w smaku nieco jabłkowe, to ciało takie specyficzne, nienajlepsze, ale ono jest. Nieco wodniste. Goryczka mało wyraźna, ale jest, szybko jednak schodzi z ust. Ogólnie nie jest tak źle.

Ogółem: takie o, koncernowe piwo. Nic specjalnego patrząc przez pryzmat kraftów, ale w porównaniu z koncerniakami to jest dobre piwo. Wygląda ok, ma piane, ma lejsing, zapach nie odpycha, w smaku wszystkiego za mało (ciała, goryczki, wysycenia), ale jest jednak do wypicia. Nie jest tak źle, jak można się spodziewać, zresztą to już nawet widać po składzie piwa, przez który je zakupiłem. Jak nie ma nic innego w ofercie, to polecam, jednak każdy kraft czy regionalny browar powinien być lepszy. Do takiego amberka chmielowego nie ma podjazdu, ale wygra z prawie każdym innym koncerniakiem
2024-07-15 22:46:06
Tatra Jasne Pełneawatar
Gość
Tatra Jasne Pełne

Dobre my z Mietkiem pod groszkiem bo tam najtaniej do choroby jasnej pijem ciwgle ten napój mietek nie żyje ale ja dalej to pije!!!
2024-07-15 22:29:02
Trybunał Ciemneawatar
Lukasz
starstarstarstarstar
Trybunał Ciemne

Brunatne, klarowne. Piana średniej objętości i trwałości, lekko beżowa. Aromat karmelowy słodowy, bez nut palonych. W smaku nijakie, okrągłe, pełne. Nie jest przegazowane. Do wypicia. Nie ma w smaku także poloności, nie ma goryczy. Bardzo nudne piwo, można zasnąć.
2024-07-15 21:20:49
Kozel Lezak 11awatar
czerstwabulka
starstarstarstarstar
Kozel Lezak 11

WYGLĄD: złoto, klarowne, piana słaba

ZAPACH: praktycznie brak aromatu jakiegokolwiek

SMAK: przyjemna lekka słodowość, umiarkowanie pełne, goryczka nawet jakaś jest, nagazowanie dość niskie, czysty lagerowy profil, całkiem dobra pijalność

PODSUMOWANIE: Zasadniczo piwo całkiem niezłe. W porównaniu do wielu innych polskich piw koncernowych to się prezentuje odrobinę od nich lepiej. No ale właściwie tylko odrobinę lepsze, bo to nadal jest dość pospolity lekki jasny lager. Aczkolwiek dość przyjemnie się to piję i gdyby nieco przydroga jak na tą jakość cena, to bym pewnie znacznie częściej po tego Kozla sięgał. Aczkolwiek dość prawdopodobne jest to, że wersja na rynek czeski okazała by się trochę lepsza od tej polskiej, bo tam standardy wobec smaku piwa są ogólnie wyższe. Ale tak ogólnie to Kozel warzony w Polsce jest takim przyjemnym średniakiem bym powiedział.
2024-07-15 21:08:32
Jasne że Pełne awatar
0xhiryuu
starstarstarstar
Jasne że Pełne

Za tą cenę biję koncerniaki polskie i szwabskie. Teraz je robi Van Pur.
2024-07-15 21:07:11
Zlatý Bažant Ležiák 12%awatar
BobiQ68
starstarstarstarstar
Zlatý Bažant Ležiák 12%

Można powtarzać, a zwłaszcza w promocji :-)
2024-07-15 20:50:47
Golem MSG From Spaceawatar
Lukasz
starstarstarstarstar
Golem MSG From Space

Jasnopomarańczowe, zmętnione nieco. Piana średnie ziarno. W aromacie jest kwas, kolendra, maggi. Niewiele ciała, wysycenie znacznie podobnie jak i kwaśność, ale bardziej kwas cytrynowa niż kefir. Jest słona nuta umami. Nie podeszło, ale ceniłem Golema za odwagę, jak widać była ona jednak zbyt wielka.
2024-07-15 20:47:35
Sady & Golem Fat Barrelsawatar
Lukasz
starstarstarstarstar
Sady & Golem Fat Barrels

Kasztanowe z luźną, beżową pianą. W aromacie czuć beczki, zarówno torf, jak i taniny z beczki po winie, kwaśne, surowe. Alkohol oczywiście także nieco czuć. W smaku także czuć, ale jak na takową moc jest doskonale ułożony. Piwo jest względnie wytrawne, co nie dziwi jeśli chciano uzyskać dużo alkoholu. Pije się zaskakująco łatwo, nie jest to też piwo bardzo złożone. O ile w zapachu obie beczki się manifestowały, tak w smaku jedynie winna mi się odznaczyła, bourbon i whisky nie. Odważne i ciekawe piwo, choć inne niż sobie wyobrażałem.
2024-07-15 20:12:02
Ursus Premiumawatar
Gość
Ursus Premium

Całkiem niezłe zważywszy że Rumunia to jest kraj piwny oraz to że to masowe piwo. Spoko można spróbować.
2024-07-15 19:44:11
Gościszewo Ogród Mistrza Witbier z Tymiankiem Cytrynowymawatar
WaldemarS
starstarstarstarstar
Gościszewo Ogród Mistrza Witbier z Tymiankiem Cytrynowym

Warka 16/06/2025 4123, brązowa kształtna i prosta butelka. Etykieta wspólna z kontrą prawie dookoła butelki, zawiera potrzebne info o składzie i sporo ubarwionej reklamy piwa. Kapsel czarno-złoty, firmowy z logo browaru. Widoczny osad na dnie butelki. Po otwarciu i napełnieniu szklanki piwem w zalecanej temperaturze czuć sporo nut cytrusowych i ziołowych z dominującym tymiankiem. Barwa złota, lekko mętna za sprawą naturalnego osadu. Piana drobnopęcherzykowa, brudnobiała, niska, szybko opada ze znikomym lacingiem. Nasycenie niskie, nie rośnie w ustach i nie szczypie. Pachnie lepiej niż smakuje. W smaku wyczuwalne nuty ziołowe, cytrusowe z których wyraźnie czuć goryczkę. Lansowany tymianek i kolendra na etykiecie przewijają się w wodnistym smaku, lekko słodkawym ze zbożowym podkładem w tle. Wolałbym jednak czuć goryczkę chmielową. Każdy następny łyk nie wnosi nic ciekawego, a wręcz dostarcza kwasowości na podniebieniu. W sumie piwo nie zachwyca niczym wyjątkowym, poniżej średniej, bez powrotu, browar warzy lepsze piwa. 4/10.
2024-07-15 19:37:16
Perła Chmielowaawatar
Gość
Perła Chmielowa

Jak ci harnaś smakuje to winszuje smaku
2024-07-15 19:20:18
Tatra Jasne Pełneawatar
Gość
Tatra Jasne Pełne

Tadam! Grupie Żywiec udało się wyprodukować najbardziej gxwniane polskie piwo.
2024-07-15 18:52:39
Amber Czarny Bez Bezalkoholoweawatar
piotremon
starstarstarstarstar
Amber Czarny Bez Bezalkoholowe

Całkiem niezłe, lepsze niż wersja alkoholowa - czarny bez jest mocniej wyczuwalny. Mogłoby być lekko bardziej wytrawne (np bardziej chmielowe?).
2024-07-15 18:49:40
Amber Po Godzinach IPLawatar
piotremon
starstarstarstarstar
Amber Po Godzinach IPL

Najlepsze piwo Amber i jeden z najlepszych lagerów jakie piłem.
Rewelacyjnie owocowe, pełno brzoskwiń, białych owoców, cytrusy i lekka kwiatowość. Orzeźwiające, lekkie i bardzo pijalnie. Nie jest wodniste.

Na pewno jeszcze do niego wrócę.
2024-07-15 18:47:29
Funky Fluid Selfishawatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar
Funky Fluid Selfish

Kolor żółty, nieprzejrzyste, aromat owocowy, smak owoce tropikalne i lekko wyczuwalne igły sosnowe, goryczka lekka żywiczna.
2024-07-15 18:27:06
© ocen-piwo.pl 2017

Dane producenta / importera

BroKreacja

Dane kontaktowe niedostępne.Jesli jesteś zainteresowany(a) publikacją wizytówki tego producenta / importera napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego.

Znalezione produkty dla BroKreacja

 
1
2
3
 ... 
26
 
Almost Grizzly
Almost Grizzly
Almost Grizzly
% alk. 5.9
Blg 14.0
Nie bój się misia! Ten jegomość to prawie grizzly, więc nie jest tak groźny, jak myślisz. Nie bój się brązu! Ten kolor pojawia się tu głównie w wyglądzie, zaś w smaku i aromacie tylko uzupełnia delikatną dawką ciastek i toffi cytrusowo-ziołowe doznania chmielowe.

Składniki: woda, słody jęczmienne (Pale Ale, Karmel 300, Monachijski ciemny), chmiele: Simcoe, Citra, Centennial, CTZ, drożdże. Piwo ciemne pasteryzowane, niefiltrowane.

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 7/10
Dodał: Moje_zdrówko - 2024-06-21 16:20:51
BroKreacja Sea Breeze
BroKreacja Sea Breeze
BroKreacja Sea Breeze
% alk. 4.9
Blg 12.0
IBU 4/5
Session IPA w puszce. Doprawiona 11 odmianami chmielu z całego świata. Serii #CALLtoCREATE - We współpracy z polskimi artystami tworzymy jedyną w swoim rodzaju wystawę sztuki na etykietach piwa. Grafika: Robert Kubik.

Składniki: Składniki: woda, słody: jęczmienny i pszeniczny, płatki owsiane, chmiele Amarillo, Amora Preta, Centennial, Citra, CTZ, Hallertauer Blanc, Idaho 7, Mosaic, Simcoe, Trident, Willamette, drożdże; piwo jasne pasteryzowane, niefiltrowane

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 6,5/10
Dodał: kt - 2024-05-22 11:43:29
Brokreacja Buried Death
Brokreacja Buried Death
Brokreacja Buried Death
Brokreacja seria Heavy
To jego ostatnie chwile, zanim całkowicie zanurzy się w wędzonej mgle. Spokojnie czeka, aż dym torfowy i bukowy wypełni jego nozdrza, by ostatecznie połączyć się z czekoladową bazą i kawowymi akcentami. Czuje się utulony do snu, przyjmuje go z pokorą, pod nosem szepcząc to najlepszy finisz, jaki mogłem sobie wymarzyć.
Skład: woda, słody jęczmienne (wędzony bukiem wędzony torfem, Caraaroma, Carafa Special II, Brown, Special B) i pszeniczny (Chocolate), chmiel Magnum, drożdże.
Piwo ciemne, niepasteryzowane i niefiltrowane.

comments Komentarze: 1    oceny Średnia ocena: 8/10
Dodał: edd665 - 2024-05-21 09:34:56
Brokreacja The Best Homebrewer 2023 Fruit Hefeweizen
Brokreacja The Best Homebrewer 2023 Fruit Hefeweizen
Brokreacja The Best Homebrewer 2023 Fruit Hefeweizen
Zwycięskie piwo konkursu Uwarz Sobie z Kauflandem 2023. Uwarzone w kooperacji z piwowarem domowym Michałem Kocielnikiem. Zrobiło na nas wrażenie świetną bazą piwa pszenicznego, połączoną z urzekającym smakiem moreli. Jesteśmy przekonani, że podbije i Twoje kubki smakowe.

comments Komentarze: 2    oceny Średnia ocena: 6/10
Dodał: weizenfan - 2024-02-28 09:47:14
Brokreacja The Best Homebrewer 2023 Witbier z Przyprawami
Brokreacja The Best Homebrewer 2023 Witbier z Przyprawami
Brokreacja The Best Homebrewer 2023 Witbier z Przyprawami
% alk. 5.1
Zwycięskie piwo konkursu Uwarz Sobie z Kauflandem 2023. Uwarzone w kooperacji z piwowarem domowym Piotrem Plichem. Zdobyło nasze uznanie wysokim poziomem aromatów cytrusowych i ciekawie dobranym dodatkiem. Czas, by zachwyciło także Ciebie!

comments Komentarze: 2    oceny Średnia ocena: 5,75/10
Dodał: weizenfan - 2024-01-16 17:42:11
Brokreacja The Best Homebrewer 2023 Session IPA
Brokreacja The Best Homebrewer 2023 Session IPA
Brokreacja The Best Homebrewer 2023 Session IPA
% alk. 5.6
Zwycięskie piwo konkursu Uwarz Sobie z Kauflandem 2023. Uwarzone w kooperacji z piwowarem domowym Rafałęm Stróżyną. Ujęło nas świetnym balansem, chmielową świeżością i przyjemną goryczka. Pora, by zrobiło wrażenie i na Tobie!

comments Komentarze: 3    oceny Średnia ocena: 7,25/10
Dodał: weizenfan - 2024-01-09 13:42:30
Brokreacja Origami Panda Calamansi Gose
Brokreacja Origami Panda Calamansi Gose
Brokreacja Origami Panda Calamansi Gose
% alk. 5.5
Blg 13.0
Spokój i precyzja. Spryt i kunszt. Satysfakcja z gotowego dzieła. Czy to panda składająca origami, czy piwowar warzący Gose z owocami – droga i efekt są te same. Dlatego Origami Panda cieszy, orzeźwia i zaskakuje cytrusową, orientalną kwaśnością. W sam ram na lato.

Składniki: woda, słody: Pszeniczny, Pale Ale, sok z calamansi, kolendra indyjska, sól himalajska, chmiele Citra, drożdże.

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 7/10
Dodał: marti86 - 2023-11-14 18:11:40
Brokreacja All Beers Matter - English IPA
Brokreacja All Beers Matter - English IPA
Brokreacja All Beers Matter - English IPA
% alk. 6.3
Blg 15.0
Piwo w kolorze ciemnego złota, prekursor najpopularniejszej kraftowej grupy piw. Swoją nazwę zawdzięcza destynacji, do której było w dawnych czasach dostarczane (Indie). Aby lepiej znieść wielotygodniową podróż statkiem, piwo otrzymało wyższe parametry i zdecydowanie większe chmielenie na goryczkę. Wyróżnia się więc zauważalną mocą, gorzkim smakiem z elementami słodowymi oraz przyjemnym chmielowym aromatem. Składniki: Woda, słody jęczmienne (Pale Ale, Melanoidynowy, Karamell), chmiel EKG, drożdże. Piwo jasne pasteryzowane, niefiltrowane.

comments Komentarze: 1    oceny Średnia ocena: 7,33/10
Dodał: jacelinho - 2023-11-14 18:07:43
Brokreacja Snow Guenon
Brokreacja Snow Guenon
Brokreacja Snow Guenon
Śnieżny koczkodan, zwany także yeti, dostaje szmergla, gdy poczuje woń kawy i kakao, szczególnie, gdy te znajdą się w piwie. Wychodzi wtedy ze swej groty i pędzi co sił, by złapać buteleczkę, przelać napój do swojej filiżanki i raczyć się jego złożonością, gęstością i mocą. Na zdrowie, panie yeti!

Składniki: woda, słody jęczmienne (Pale Ale, Caraaroma, Carafa Special II) i pszeniczny (Chocolate Wheat), kawa Kongo Kivu, ziarna kakaowca, chmiel EKG, drożdże

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 8/10
Dodał: Lisek - 2023-11-07 11:37:58
BroKreacja Battle Master 2023
BroKreacja Battle Master 2023
BroKreacja Battle Master 2023
% alk. 11.0
Blg 25.0
Kooperacja z piwowarem Dawidem Padołem. Zwycięskie piwo Krakowskich Bitew Piwowarów Domowych. Nadchodzi jego moment! Grasuje w nocy, bo wtedy Braggot wchodzi najlepiej. Ma w sobie słodycz, bogactwo i mnóstwo niuansów słodowych. Działa po cichu, ale skutecznie. Oddajcie mu hołd – oto Mistrz Krakowskich Bitew Piwowarów Domowych.

Składniki: woda, słody jęczmienne (Pilzneński, Caragold, Special B), żytni, miód, chmiel Iunga, drożdże. Piwo ciemne pasteryzowane, nieflitrowane.

comments Komentarze: 2    oceny Średnia ocena: 8,25/10
Dodał: Kindi - 2023-10-23 17:11:55
 
1
2
3
 ... 
26
 
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.