Jesteś w

Czy wiesz, że...

200 - tyle gramów chmielu wystarczy, żeby nadać charakterystyczny smak aż 100 litrom piwa. Piwo to zatem nie "zupa chmielowa", a "zupa jęczmienna" chmielem przyprawiona.

Najnowsze komentarze

Raciborskie Klasycznie Warzoneawatar
shivals
star
Raciborskie Klasycznie Warzone
Totalny sztos. Piwo które nie znudzi się do czasu, aż go nie popsują. Nie musi być "zbełtane", żeby podczas otwarcia się wzburzało, w końcu coś co nie jest przesadnie wypchane chemią. Gwarantuje, że lepiej napić się 1 takiego, niż 2 typowe koncerniaki, które do niczego sie nie nadają
2021-01-17 23:43:48
Warka Classicawatar
shivals
star
Warka Classic
Nie trzeba być wielkim smakoszem żeby stwierdzić, że ten napój nie nadaje się do picia. Piwem bym tego nie nazwał, lekki posmak nie wiadomo nawet czego, jakbym miał ochotę na kukurydze to bym ugotował kukurydze. Chemiczny wytwór, który nie wiadomo do czego zakwalifikować.
2021-01-17 23:39:31
Wojnarowskieawatar
Gość
Wojnarowskie
Polecam, piwo świetne!
2021-01-17 23:25:57
Wojnarowskieawatar
Gość
Wojnarowskie
Cudowne piwo przypomina mi trochę wodę ze źródełka w2009 kiedyż to było tam solidnie nasrane.
2021-01-17 23:15:03
Gloger Atomowa Babkaawatar
edin.dzeko
starstarstarstarstar
Gloger Atomowa Babka
Ok, ale coś za mocno nagazowane. Podczas nalewania bardzo dużo piany i wylatuje z kielicha.
2021-01-17 22:21:39
Komes Porter Bałtyckiawatar
jover
starstarstarstarstar
Komes Porter Bałtycki
zapach śliwka, kawa, paloność, marcepan, wysycenie średnie, w smaku gładkie, deserowe, kawa ale bardziej zbożowa, gorzka czekolada, karmel, gorycz niska+, świeża warka
2021-01-17 22:20:54
Komes Barley Wineawatar
ekoman69
starstarstarstarstar
Komes Barley Wine
Od razu się przyznam - to nie są moje klimaty. Kupiłem to piwo, bo polecił mi je degustator z ocen-piwo.pl (nie wiem, do licha, dlaczego?). Barwa ciemno rubinowa, niemal czarna jak cola. Piana się pojawiła na bardzo krótko, po czym znikła całkowicie. W zapachu karmel, trochę gorzkiej czekolady i spirytusu. W smaku rzeczywiście - mocno słodowe i rozgrzewające. Pobrzmiewa jakaś delikatna goryczka, którą natychmiast przykrywa spirytusowy posmak. Ile można tego wypić? Kocham piwo, ale jeśli coś ma 12% alkoholu, to zawsze wybiorę wino. Nie dopiłem butelki do końca i już mi jakoś niewyraźnie. Kto to powymyślał te barley wine'y i risy? Warka 19/11/2023. Kupione w Carrefourze za 6,99 zł. Na pewno nie wrócę do tego piwa, bo moja wątroba tego nie wytrzyma!
2021-01-17 22:00:42
Pinta The Bruce Storyawatar
Shinodin
starstarstarstarstar
Pinta The Bruce Story
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, delikatnie zmętnione. W zapachu nuty białych i zielonych owoców, jest agrest oraz winogrona, trochę żywicy, karmelu, jest zielono i chmielowo, podbudowa słodowa. W smaku agrest i gronowość na pierwszym planie, piwo jest treściwe, mocno nachmielone, brakuje mi trochę świeżości i lekkości, ale to w końcu DDH, musi być konkret, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, dużo ciała, wysycenie na średnim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, puszka w zielonej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 28.09.2021. Smaczna, dobrze nachmielona IPA, nieco przyciężka przez co traci na pijalności... Fajny agrest i ogólna owocowość, za całokształt mogę zaproponować 7.
2021-01-17 21:55:55
Trzech Kumpli Pan IPAniawatar
Gość
Trzech Kumpli Pan IPAni
Lagerowcom pewnie nie podejdzie gdyż to piwo ma w sobie SMAK. Jedno z najlepszych piw warzonych w Polsce. 9/10 - niestety pojawiają się nierówne Warki.
2021-01-17 21:37:53
Dębowe Dojrzałe Mocneawatar
Gość
Dębowe Dojrzałe Mocne
Dobre piwerko ,które wychodzi przed szereg koncernowych szczyn :)
2021-01-17 21:27:39
Wrężel Pils awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
Wrężel Pils
Barwa złota , lekko zmętniona. Piana biała , drobna , trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie czuć słody i nuty ziołowo-trawiaste. Pils w polskim stylu zdecydowanie. Pachnie dobrze , klasyka gatunku która niczego nie urywa. Solidny poziom. W smaku w miarę pełne , lekko wytrawne. Gaz średni , goryczka niska , choć nawet delikatnie zaznaczona. Sesyjne , klasyczny pils w polskim wydaniu. Jest słodowe i delikatnie ziołowe od chmieli. Dobre , niczego nie urywa , piło się lepsze jak i gorsze. Biorąc pod uwagę że spokojnie można go kupić za 5 zł to jest to dobry deal. Solidna 7 to moja ocena. Warka do 20.03.2021
2021-01-17 21:26:31
Żywiec Porterawatar
Sheggorath
starstarstarstarstar
Żywiec Porter
Kiedyś być może był dobry, gdy konkurencja była znikoma, ale dziś wypada tak sobie. Najlepiej wygląda, potem pachnie, a smak na końcu. Nie do końca rozumiem koncepcję takiego porteru. Mam wrażenie, jakbym Black IPA - słabe, ale jednak. Głównie przez wyczuwalny chmiel, czego w porterze raczej się nie szuka. Z charakterystycznych cech porteru znalazłem jedynie trochę suszonej śliwki oraz ciemny słód. Bardzo mało. Mamy tu również dosyć nachalną goryczkę, która utrzymuje się długo. Nieco drażniący alkohol. Raczej średnio pijalne.
2021-01-17 21:18:51
Miłosław Pilznerawatar
adek0909
star
Miłosław Pilzner
Super piwko za rozsądne pieniądze :)
2021-01-17 20:52:45
Funky Fluid Sour Grapes Johanniter awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
Funky Fluid Sour Grapes Johanniter
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty winne, kwaskowe klimaty, czuć jogurcik, wpływ moszczu wyraźnie zaznaczony. W smaku konkretny kwas, dający dużo orzeźwienia, przybierający na finiszu jeszcze większy wymiar, podbudowa słodowa, akcent zbożowy, trawiasty, dużo ciała, gładka faktura, wytrawna, nie oszukana doza winnych, moszczowych, ściągających klimatów, wysycenie na średnim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, jasna, letnia kolorystyka, interesujące wykonanie graficzne, wyczerpująco opisana. Warka 7.12.2021. Piłem już wcześniej Seyval Blanc z tej serii, tamto piwo było bardziej gronowe na chmielu Nelson Sauvin. Tutaj mamy do czynienia ze zdecydowanie większą kwaskowością, aż wykrzywia japkę, winnych klimatów jest mniej, ale pojawia się zbożowy akcent. Na upalny dzień wzór, teraz pite w zimę nie zachwyca aż tak bardzo... Mimo to oceniam je na mocną 7.
2021-01-17 20:48:05
Põhjala & Pinta Baltic Prideawatar
oranjefan
starstarstarstarstar
Põhjala & Pinta Baltic Pride
Blisko rok po rozlewie do butelek, piwo zdążyło się ułożyć i prezentuje dobry poziom będąc blendem świeższego portera baltyckiego dolnej fermentacji i leżakowanego w beczkach po bourbonie Heaven Hills portera górnej fermentacji.
W aromacie dominuje mix gorzkiej mocno kakaowej czekolady, z czekoladą mleczną, wspartą aromatem beczki i wanilli.
W smaku zaś śliwka, wiśnie w czekoladzie, alkohol, paloność, świeżo mielona kawa, kwaskowaty kawowy finish i aftertaste, i intensywna wyraźna goryczka.
Dobre piwo, które myślę że ma spory potencjal do jeszcze dłuższego leżakowania. Rok w butelce po rozlewie juz zrobił swoje, a jeszcze dwa, trzy bądź więcej lat, moga fajnie zmienić to piwo.
2021-01-17 20:25:36
Amber Żyweawatar
Gość
Amber Żywe
Jest to jedno z najsmaczniejszych piw jakie w życiu piłem. Coś wspaniałego
2021-01-17 20:12:12
Maryensztadt Witbierawatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar
Maryensztadt Witbier
Dobre piwo ze smakiem lekkich przypraw. Co prawda mniej slodkie od innych tego typu, ale to kwestia, kto lubi jaką ilość słodów. Etykieta klasyczna dla tej serii. Średnie nasycenie gazem.
2021-01-17 19:57:14
Brokreacja Potion #15awatar
Kindi
starstarstarstarstar
Brokreacja Potion #15
Chyba najlepsza w polskim krafcie seria mocnych piw! Alkohol perfekcyjnie ukryty. Doskonały posmak tytoniowy z zachowanym charakterem Barley Wine. Do tego świetna wanilia i niesamowita pijalność! A to przecież ponad 13 % alko!!!
2021-01-17 19:13:06
Jopen Super DuPAawatar
ArdianK
starstarstarstarstar
Jopen Super DuPA
Zaskakująco dobry i owocowy pale ale z Niderlandów. Przywykłem do paskudnego, metalicznego smaku piwa w tym kraju, lecz browar Jopen dał mi nadzieję. Bardzo pijalne!
2021-01-17 19:07:24
Nepomucen Sigma i Pijawatar
ArdianK
starstarstarstarstar
Nepomucen Sigma i Pij
Bardzo dobrze uwarzone piwo. Wiśnie grają główną rolę, lecz są idealne. Niezbyt kwaśne i niezbyt słodkie, prawdziwy Fruit Ale. Na lato idealne rozwiązanie
2021-01-17 19:06:13
ocen piwo
© ocen-piwo.pl 2017

Dane producenta / importera

Browar Spółdzielczy

Dane kontaktowe niedostępne.Jesli jesteś zainteresowany(a) publikacją wizytówki tego producenta / importera napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego.

Znalezione produkty dla Browar Spółdzielczy

 
1
2
3
 ... 
8
 
Hunters Knot Extra Special Bitter
Hunters Knot Extra Special Bitter
Hunters Knot Extra Special Bitter
Klasyka angielskiego piwowarstwa. Hunter’s Knot to Ekstra Special Bitter. Aromat cechuje się bardzo przyjemną ziołowo-tytoniową chmielowością. W tle do głosu dochodzi solidna podbudowa słodowa. Piwo ma wyraźną, chmielową goryczkę. Podbudowa słodowa przejawia się w smakach herbatników, biszkoptów i toffi. Piwo jest lekkie w odbiorze. Dobrym dodatkiem kulinarnym do takiego trunku może być kurczak w sosie ostrym.

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 1/10
Dodał: kamisz - 2020-12-13 17:09:04
Spółdzielczy Lódmiła
Spółdzielczy Lódmiła
Spółdzielczy Lódmiła
Słodko-kwaśne gęste ICE SOUR ALE. Pamiętasz, gdy latem chłodził Cię babciny kompot? Trochę go podrasowaliśmy. Spróbuj i poczuj orzeźwienie babci Lódmiły.

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: Brak!
Dodał: JP2137 - 2020-10-23 18:06:05
Spółdzielczy Lodołamacz 21%
Spółdzielczy Lodołamacz 21%
Spółdzielczy Lodołamacz 21%
Ice Imperial / Double India Pale Ale Sauvignon Blanc Barrel Aged 21% ABV Version

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 9,5/10
Dodał: JP2137 - 2020-10-23 15:14:19
Spółdzielczy Gerda 18,5% (2019)
Spółdzielczy Gerda 18,5% (2019)
Spółdzielczy Gerda 18,5% (2019)
Wymrażany Imperialny Stout z dodatkiem wanilii madagaskarskiej. Czarny niczym noc, gęsty, bardzo esencjonalny czekoladowo-waniliowy deser w płynie. Warka wymrożona do 18,5% (Kwiecień 2019)

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: Brak!
Dodał: JP2137 - 2020-10-23 15:12:58
Spółdzielczy Lódomir Woodford Double Oak Reserve Barrel Aged
Spółdzielczy Lódomir Woodford Double Oak Reserve Barrel Aged
Spółdzielczy Lódomir Woodford Double Oak Reserve Barrel Aged
Ice Russian Imperial Stout Woodford Reserve Double Oak Bourbon Barrel Aged

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: Brak!
Dodał: JP2137 - 2020-10-22 20:22:51
Spółdzielczy Lódomir Rum Jamaica Barrel Aged
Spółdzielczy Lódomir Rum Jamaica Barrel Aged
Spółdzielczy Lódomir Rum Jamaica Barrel Aged
Ice Russian Imperial Stout Rum Jamaica Barrel Aged

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: Brak!
Dodał: JP2137 - 2020-10-22 20:19:26
Spółdzielczy / Funky Fluid Lódożerca
Spółdzielczy / Funky Fluid Lódożerca
Spółdzielczy / Funky Fluid Lódożerca
Ice Quadruple India Pale Ale Pinot Noir Barrel Aged Piwo uwarzone w kooperacji z browarem Funky Fluid To ciężkie i mocno nachmielone piwo wymrażane. Swoją zredukowaną objętość zawdzięcza 30 dniowemu procesowi wymrażania. Dochmielone tuż przed rozlewem chmielami Citra i Mosaic.

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: Brak!
Dodał: JP2137 - 2020-10-22 20:17:53
Spółdzielczy & Profesja Krasnolód Four Roses Barrel Aged
Spółdzielczy & Profesja Krasnolód Four Roses Barrel Aged
Spółdzielczy & Profesja Krasnolód Four Roses Barrel Aged
Eisbock Four Roses Bourbon Barrel Aged

Uwarzony z Browarem Profesja. To piwo wprost z najmroźniejszych krasnoludzkich lądów.

Kooperacja z browarem Profesja

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 5/10
Dodał: JP2137 - 2020-10-22 19:23:53
Spółdzielczy Proste 3.0
Spółdzielczy Proste 3.0
Spółdzielczy Proste 3.0
Jasne piwo dolnej fermentacji w stylu Pils. Dzięki wysokiej zawartości aromatycznego chmielu piwo posiada kwiatowy aromat i wytrawny posmak.
Składniki: woda, słody jęczmienne, pszeniczne: Pilsner, pszeniczny, chmiel: Amarillo, Citra, Ekuanot, Mosaic, drożdże.

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 5/10
Dodał: JakubT - 2020-10-17 21:40:10
Spółdzielczy & Harpagan Lódolf Rum Barrel Aged
Spółdzielczy & Harpagan Lódolf Rum Barrel Aged
Spółdzielczy & Harpagan Lódolf Rum Barrel Aged
Ice Belgian Dark Strong Ale Rum Barrel Aged

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: Brak!
Dodał: JP2137 - 2020-10-08 18:15:42
 
1
2
3
 ... 
8
 
wykonanie choruzy.pl © 2010