Jesteś w

Ilość piw w katalogu

10761

Informacje o producentach

Browar Miejski Gloger Sp. z o.o.
Browar Miejski Gloger Sp. z o.o.

Czy wiesz, że...

Wedle kodeksu Hammurabiego (ok. 1750 r.p.n.e.), niesolidny karczmarz, któremu udowodniono dolewanie wody do piwa, był karany śmiercią. Przywiązywano mu kamień młyński u szyi i wrzucano do rzeki.

Najnowsze komentarze

Steam Brew Imperial IPAawatar
nietzsche
starstarstarstarstar
Steam Brew Imperial IPA
Wygląd: Kolor ciemno bursztynowy, śliczna drobna piana, trwała, ładny lacing
Zapach: aromat żywiczny, ale tak brytyjsko, susz liściasty, poza tym cytrusy, ale to raczej pogranicze skórki pomarańczowej, aromatu i Mandarina Bavaria niż jakiegoś amerykańskiego chmielu, słodowość raczej lagerowa.
Smak: W smaku to już zupełnie lagera przypomina, takiego pełnego, słodowego, z nutami miodu i karmelu, herbatników, trochę czerwonych owoców, jak w lagerze puszczonym w zbyt wysokiej temperaturze (Hello, Sulimar, my old friend), z drugiej strony US-05 szału nie daje i spokojnie na nich można by pilsa robić (i robią), jest posmak cytrusowy, trochę żywiczny, z angielska herbaciany, zielisty. Powiedzmy sobie szczerze, uwarzyć dobrze nachmieloną AIPA (bo raczej to im przyświecało), gdzie w Polsce osiągnie cenę w puszce 3,5 zł to nie jest łatwe zadanie, więc poszła pewnie ostra mieszanka europejskich chmieli o zbliżonym profilu i starych amerykańskich, być może podbita jakimś aromatem. Efekt jest całkiem ok. jak na piwo za 3,5, które sprawia wrażenie strong lagera, przy czym całkiem pijalnego i ciekawego strong lagera, jak na taniego
2018-11-16 23:41:54
Kustosz o Smaku Tequiliawatar
Til
starstarstarstarstar
Kustosz o Smaku Tequili
dzeki, tu mówi babcia
- nie wkładaj w odbyt puszki po dobrej jakości pierdolonym piwsku kupionym za funty pierdolone.
2018-11-16 23:15:24
Kormoran 1 na 100 Lite APAawatar
dart
starstarstarstar
Kormoran 1 na 100 Lite APA
Nie moja bajka. Nie lubię, niestety, żadnego piwa z tego browaru, wszystkie smakują mi chemią. To akurat ładnie pachnie i na tym kończą się jego zalety :)
2018-11-16 22:39:14
Kustosz o Smaku Tequiliawatar
Gość
Kustosz o Smaku Tequili
Cześć jestem Kuba mieszkam w Angli mówią na mnie dzeki za każdym razem kiedy jestem w Polsce pije kustosza bo na coś muszę wydać funty pierdolone na dobrej jakości pierdolone piwsko
2018-11-16 22:35:53
Pracownia Piwa & Superstition Meadery Honey, I`m Homeawatar
nietzsche
starstarstarstarstar
Pracownia Piwa & Superstition Meadery Honey, I`m Home
WYgląd: kolor bursztynowy, mętne, pływają w nim widoczne drobiny, być może chmielu, ładna piana, ale niezbyt trwała, lacing żaden, ale muszę pochwalić, pierwsze piwo z PP od dawna bez gushingu ;)
Zapach: chmiele amerykańskie, żywice i cytrusy, nie czuję miodu, co najwyżej słonecznik
Smak: Miodu to pewnie nie było zbyt wiele I drożdże go w całości przerobiły, po prostu go nie czuć, czuć taką delikatną słonecznikową oleistość, poza tym IPA jakl IPA, może poza tym, że jak na Polskę to bez karmelu co już jest żadkością i dużym plusem. Piwo mocno pszeniczne, zbożowe, goryczka wyraźna, bo delikatnie zalegająca, mocno nachmielone, cytrusy, żywice, trochę owoców tropikalnych. Jest nieźle pijalne, nawet jak nie jest jakieś szałowe. Jak na kooperację z amerykańską miodosytnią i tą miodowością, której tu nie czuć grama (bynajmniej nie oczekiwałem od IPA słodkości) to generalnie żena.
2018-11-16 22:34:48
Manufaktura Piwna Czar Goryczyawatar
joooony
star
Manufaktura Piwna Czar Goryczy
Goryczka zaskakująca, gorzkawa , mocna dość szybko znikająca. Tłumi troszeczkę pozostałe smaki. piwo niskobudżetowe a zaskakuje. Jaką za tą kwotę 2,99 to idealne. tańszego nie znajdziecie.
2018-11-16 22:32:15
Steam Brew Imperial Stoutawatar
paka1285
starstarstarstarstar
Steam Brew Imperial Stout
Spoko stout jak na cenę 3,49 zł w Lidlu. Nie ma co się rozpisywać na jego temat. Na pewno wyczuwalna czekolada i palonosc w smaku i aromacie, to tyle. Polecam, tym bardziej w tej cenie.
2018-11-16 22:28:16
Perła Chmielowaawatar
VintagE25
starstarstarstarstar
Perła Chmielowa
Do komentujących poniżej- zobaczcie sobie na etykiecie co zawiera wasza "Perełka" zarówna Chmielowa jak i Export. Brak specyfikacji pełnego składu oznacza, że to w ogóle nie jest piwo, tylko pędzone sztucznymi syropami i kukurydzami pomyje dla plebsu. TFU na to ścierwo 1/10.
2018-11-16 22:17:14
Rockmill Maverickawatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar
Rockmill Maverick
2028.11.16 Nadal takie jest. Genialne.
2018-11-16 22:09:04
Deer Bear Baribalawatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
Deer Bear Baribal
Kolor czarny, nieprzenikniony. Piana beżowa, szybko opadła do krążka na powierzchni.
Aromat intensywny i słodki. Baza ciemnych słodów, czekoladowo-kawowy (odmiany mlecznej) z dodatkiem syropu klonowego, przyprawy, cynamonu oraz likieru.
Smak... porażająca kubki smakowe kapsaicyna od papryczek, momentalnie przebija słodową nutę. Kawowo-czekoladowe i pralinowe akcenty z syropem nie są w stanie skontrować ognia od tych pieprzonych papryczek! Język drętwieje a podniebienie bucha żarem niczym piec martenowski. Na szczęście da się to przeżyć i kontynuować powolną i to bardzo degustację.
Całość dopełnia niskie wysycenie oraz lekka alkoholowość.
Piwo specyficzne dla miłośników ostrych i piekących przypraw.
2018-11-16 21:52:15
AleBrowar New Wave Gose Morelaawatar
nietzsche
starstarstarstarstar
AleBrowar New Wave Gose Morela
Wygląd: wygląda na bursztynowe, ale jest bardzo mętne, ładna piana, naprawdę spora, ładny lacing.
Zapach: pszenica, zbożowość, kolendra, przez to przebija się morela i tak być powinno, w odróżnieniu od paru marnych gose polskiego kraftu zdominowanych przez sok i pachnących jak kompot.
Smak: Trochę się obawiałem tego piwa, pulpa owocowa + latoza mogły na papieże świadczyć, ze dostaniemy jakiegoś słodkiego milkshake?a ? zawsze to co prawda lepsze od kwaśnej wody z sokiem, smakującej jak ekonomiczny kompot, czyli wypustów Peruna w tym stylu. Bez wątpienia mamy do czynienia z piwem pszenicznym, lekko chlebowym, puszystym, gładkich, wyraźna kwaśność, laktoza niezbyt dominująca, za to kolendra już dosyć, wyraźnie drożdżowe, wyraźnie słonawe, wyraźnie morelowe, ale nie przegięte, nie zdominowane przez jakiś sok. Takie powinno być gose owocowe, to powinno być gose i powinno być owocowe ? truizm? Jak się popatrzy na wykwity naszego kraftu w tym stylu to jednak niekoniecznie.
2018-11-16 21:44:16
Staropolskie Chmielneawatar
Gość
Staropolskie Chmielne
Mam nadzieje że jak nauczycie sie robić dobre piwo ????. To kiedyś dam lepszą opinię. Szkoda że mie mogę zrobić zdjęcia jak piję to coś.. Oki o masakra
2018-11-16 21:29:34
Staropolskie Chmielneawatar
Gość
Staropolskie Chmielne
Bez kitu.. Piłem już wiele rodzajów piwa. Ale takiego świństwa już dawno nie piłem. Bez urazy. Szczera opinia w momencie kiedy to coś degustuje.
2018-11-16 21:25:48
Dukla & BroKreacja Imperialny Nafciarz Dukielskiawatar
Shinodin
starstarstarstarstar
Dukla & BroKreacja Imperialny Nafciarz Dukielski
A, tylko dodam że w moim egzemplarzu 10% woltażu
2018-11-16 20:59:50
Dukla & BroKreacja Imperialny Nafciarz Dukielskiawatar
Shinodin
starstarstarstarstar
Dukla & BroKreacja Imperialny Nafciarz Dukielski
Piana praktycznie żadna, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią, efektem czego oczywiście brak lacingu. Barwa ciemniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu mega torfowe, palone kable, wędzone klimaty, sporo paloności oraz karmelu, obowiązkowo kawa z czekoladą, orzechy, podbudowa słodowa. W smaku torfowość nadal jest głównym tematem, długo utrzymuje się na podniebieniu, karmelowa wyraźna słodycz, goryczka adekwatna do stylu, piwo przyjemnie rozgrzewa przełyk, ponadto wędzone klimaty, na drugim planie czekolada i orzechy niezła kontra kwaskowa, dobrze zamaskowany alkohol, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Brokreacja, etykieta klimatyczna, dobrze opisana, ponadto piwo znajduje się w tekturowym pudełku. Warka 15.11.2018. Leżakowane ponad rok, degustowane dzień po terminie przydatności. Sądzę, że przez ten czas piwo ułożyło się, jest piekielnie torfowe, trochę mniej wędzone. Pod koniec degustacji w mojej opinii trochę za mocno załącza się karmel co obniża pijalność, na szczęście w niewielkim stopniu. Dużo ciała, dużo składowych, których jestem wielbicielem, imperialny nafciarz po leżakowaniu to naprawdę konkretny towar. Gdyby nie ta słodycz...dałbym nawet coś więcej, a tak mocna 8 i oczywiście dodaję do ulubionych.
2018-11-16 20:58:15
Meissner Schwerter UrBräuawatar
nietzsche
starstarstarstarstar
Meissner Schwerter UrBräu
Wygląd: Ładny kolor bursztynowy, klarowne, bardzo ładna piana, drobna, trwała, ładny lacing
Zapach: Bardzo intrygujący zapach chmielowy, tymiankowy, kwiatowy, zielisty, oprócz tego sporo chleba, nuta opiekana
Smak: Wyjątkowo pełne, więc pasuje do stylu, taki typowy niemiecki vollbier, choć nietypowy jest diacetyl, który jednak mu dobrze robi, jest taka ostra nuta pieprzno-siarkowa, jak w pilsach, piwo słodowe, chlebkowe, lekko opiekane, bardzo fajna chmielowość podobna jak w zapachu i zupełnie inna niż w ich Pilsnerze, za to goryczka nieznaczna. Smaczny lager
2018-11-16 20:58:01
Żywiec Jasne Pełneawatar
Gość
Żywiec Jasne Pełne
W ostatnich miesiącach zmienił się smak . Po co ?
2018-11-16 20:55:25
Steam Brew Imperial Stoutawatar
Gość
Steam Brew Imperial Stout
Świetny design puszki. W smaku bez nut alkoholowych, lekka paloność oraz czekolada. Lekko się pije, lecz na Imperiala zdecydowanie nie podchodzi. Z piw tańszych zdecydowanie wart uwagi i spróbowania. 6,5 na 10 w kategorii cena/jakość/dostępność
2018-11-16 20:48:51
Namysłów Ciemne Typu Irlandzkiegoawatar
Gość
Namysłów Ciemne Typu Irlandzkiego
Kto nie spróbował to zachęcam...

Heineken-Żywiec przejmuje Namysłów, a to piwo wiadomo jak wiadomo odstaje od innych z Namysłowa i kto wie być może zostanie zlikwidowane jako pierwsze. Jest do dostania w Dino.
2018-11-16 20:48:44
Rockmill Maverickawatar
Gość
Rockmill Maverick
Niestety warka z lidla 13/04/2019 nie zachwyca
2018-11-16 20:36:01
ocen piwo
© ocen-piwo.pl 2017

Katalog piw

Dane producenta / importera

Browar Kingpin

Dane kontaktowe niedostępne.Jesli jesteś zainteresowany(a) publikacją wizytówki tego producenta / importera napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego.

Znalezione produkty dla Browar Kingpin

 
1
2
3
 ... 
6
 
Kingpin Faster
Kingpin Faster
Kingpin Faster
Uwarzone przez Browar Kingpin.
Jest to Single Hop IPA na chmielu Cascade z dodatkiem calamansi.
Premiera podczas One More Beer Festival 2018 (21-22 września, Kraków).

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 7,5/10
Dodał: Barcelonismo - 2018-09-14 16:28:49
Kingpin Full Contact
Kingpin Full Contact
Kingpin Full Contact
% alk. 10.5
brak koduaddbarcode
Uwarzone przez Browar Kingpin.
Jest to American Barley Wine
Premiera podczas One More Beer Festival 2018 (21-22 września, Kraków).

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: Brak!
Dodał: Barcelonismo - 2018-09-14 16:28:26
Kingpin Midlife Maestro
Kingpin Midlife Maestro
Kingpin Midlife Maestro
% alk. 5.7
Blg 16.5
5904730290487addbarcode
Uwarzone przez Browar Kingpin.
Midlife Maesto to New England IPA, gdzie kremowe, gładkie odczucie w ustach łączy się z wyraźnym chmielowym aromatem i smakiem oraz przyjemną goryczką. Podwójne chmielenie na zimno dało efekt owocowej soczystości, a całość składa się na przyjemne, orzeźwiające doznanie.
Skład: woda, słody (jęczmienny pilzneński, owsiany, pszeniczny jasny), płatki pszenne, chmiel (Citra, Centannial, Cascade), drożdże Lallemand Damstar Windsor Ale.

comments Komentarze: 2    oceny Średnia ocena: 7,5/10
Dodał: Barcelonismo - 2018-09-13 13:30:16
Kingpin Harder
Kingpin Harder
Kingpin Harder
% alk. 6.1
Blg 14.0
5904730290494addbarcode
Uwarzone przez Browar Kingpin.
Harder to Simcoe Single Hop IPA z marakują.
Połączenie konkretnej odmiany chmielu z wybranym owocem zdobyło nasze serca. Simcoe i jego sosnowo-cytrusowy świeży aromat, przywodzący często na myśl marakuję, grejpfruta i sosnę, połączyliśmy z marakują właśnie, która podkreśla naturalnie cytrusowe cechy chmielu i wprowadza jeszcze więcej orzeźwiającego odczucia w ustach.
[opis producenta, fb]

comments Komentarze: 1    oceny Średnia ocena: 8,75/10
Dodał: Barcelonismo - 2018-09-13 13:29:24
Kingpin Top Dollar
Kingpin Top Dollar
Kingpin Top Dollar
% alk. 7.4
Blg 16.5
5904730290470addbarcode
Uwarzone przez Browar Kingpin.
Top Dollar to West Coast IPA zdominowane przez intensywne aromaty amerykańskich odmian chmielu i chmielowy smak, z wyraźną, wysoką chmielową goryczką i wytrawnym finiszem. To propozycja dla tych, którzy w czasach coraz słodszych piw, poszukują zdecydowanie chmielowego i goryczkowego American IPA.
Skład: woda, słód jęczmienny pilzneński, chmiel (Centennial, Simcoe, Cascade, Citra), drożdże Fermentis Safale US-05.

comments Komentarze: 2    oceny Średnia ocena: 7,6/10
Dodał: Barcelonismo - 2018-09-06 09:11:32
Kingpin Simpleasy
Kingpin Simpleasy
Kingpin Simpleasy
% alk. 4.1
Blg 10.5
5904730290463addbarcode
Simpleasy to lekkie, soczyste, Gładkie w ustach New England Pale Ale, chmielone wyłącznie na aromat, co dało piwo o obniżonej goryczce i wysokiej pijalności. Aromatyczne dzięki podwójnemu chmieleniu na zimno amerykańskimi odmianami chmielu jest znakomitym i niezobowiązującym towarzyszem na wszelkie okazje. Czysta, prosta przyjemność.

Składniki: woda, słód jęczmienny pilzneński, słód pszeniczny jasny, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiel: Citra, Cascade, drożdże: Lallemand Danstar Windsor Ale.

comments Komentarze: 1    oceny Średnia ocena: 7,67/10
Dodał: Wojt-Wydr - 2018-08-20 07:50:26
Kingpin Beatnik Junior
Kingpin Beatnik Junior
Kingpin Beatnik Junior
% alk. 5.7
Blg 10.5
brak koduaddbarcode
Uwarzone przez Browar Kingpin.
Beatnik Junior to zyskujące coraz większą popularność Brut IPA w lżejszej, sesyjnej wersji. Połączenie klasycznego wytrawnego West Coast IPA z soczystym New England IPA dało piwo o ekstremalnej pilajności, lekkim ciele, fantastycznym aromacie nowofalowych odmian chmielu, a jednocześnie niskiej goryczce i wyższym wysyceniu. Idealne piwo na gorące, słoneczne wiosenne i letnie dni.
Skład: woda, słód jęczmienny pilzneński, chmiel (Simcoe, Chinook, Ekuanot, Citra), drożdże Fermentis Safale US-05.

comments Komentarze: 2    oceny Średnia ocena: 6,67/10
Dodał: Barcelonismo - 2018-07-31 06:59:08
Kingpin & Genys Florida Style IPA with Passion Fruit
Kingpin & Genys Florida Style IPA with Passion Fruit
Kingpin & Genys Florida Style IPA with Passion Fruit
% alk. 4.5
Blg 14.0
IBU 45
brak koduaddbarcode
Uwarzone na Litwie w kooperacji tamtejszego browaru Genys z Browarem Kingpin.
Florida Style IPA z marakują.
Piwo górnej fermentacji, niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, marakuja, chmiel, drożdże.

comments Komentarze: 0    oceny Średnia ocena: 9/10
Dodał: Barcelonismo - 2018-06-28 09:46:39
Kingpin Fabio
Kingpin Fabio
Kingpin Fabio
% alk. 4.6
Blg 15.5
5904730290449addbarcode
Uwarzone przez Browar Kingpin.
Słodki i modny jak najlepszy model na wybiegu w Mediolanie, Fabio łączy gładkość pszenicznego i owsianego słodu ze słodyczą laktozy, owocowymi nutami czarnej porzeczki i konkretną dawką aromatycznych chmieli. Oczekuj kremowego odczucia w ustach niczym w słodkim porzeczkowym milkshake'u z delikatną goryczką i uwodzącym aromatem czarnej porzeczki i chmielu.
Piwo górnej fermentacji, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny Pale Ale, pszeniczny jasny, owsiany, płatki pszeniczne, laktoza, przecier z czarnej porzeczki, chmiel Citra, drożdże Lallemand Danstar Windsor Ale.
Polecana temperatura serwowania to 8-12°C.

comments Komentarze: 2    oceny Średnia ocena: 7,29/10
Dodał: Barcelonismo - 2018-06-07 10:19:51
Kingpin Clandestino
Kingpin Clandestino
Kingpin Clandestino
% alk. 5.1
Blg 15.5
brak koduaddbarcode
Uwarzone przez Browar Kingpin.
Clandestino to soczyste amerykańskie IPA uwarzone z dużą ilością pszenicznego słodu. Gładkie i bogate na podniebieniu, bardzo pijalne i orzeźwiające, z wyraźną, ale przyjemną goryczką i niezrównanym aromatem amerykańskich odmian chmielu.
Piwo górnej fermentacji, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda; słód: jęczmienny Pale Ale, pilzneński, pszeniczny jasny, owsiany; płatki pszeniczne; płatki owsiane; chmiel: Citra, Mosaic, Cascade, drożdże Lallemand Danstar Windsor Ale.
Polecana temperatura serwowania to 8-12°C.

comments Komentarze: 1    oceny Średnia ocena: 8/10
Dodał: Barcelonismo - 2018-06-03 08:07:56
 
1
2
3
 ... 
6
 
wykonanie choruzy.pl © 2010