Priessnitz - tmavé pivo bez lepku
Priessnitz - tmavé pivo bez lepku
Priessnitz - tmavé pivo bez lepku
% alk. 5.7
Blg 11.0
8594007310665addbarcode

Niestandardowe piwo warzone dla Léčebné lázně Jeseník. Ciemne piwo bez glutenu na słodzie bawarskim i karmelu. Skład : woda, słód jęczmienny, karmel bawarski, chmiel. Piwo konopne dla uzdrowiska Lázně Jeseník warzone jest przez browar w Nová Paka, który jako pierwszy wprowadził tego typu produkt na rynek czeski. Ekstrakt z konopi, o który wzbogacone jest piwo, zawiera różnorodne witaminy i nienasycone kwasy tłuszczowe, zwłaszcza Omega 6 i Omega 3, dzięki czemu ma również działanie stymulujące.
Dodał: WaldemarS - 2022-06-07 09:32:41

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
WaldemarS
starstarstarstarstar

2022-02-28 21:20:56
Piwo dostępne na terenie uzdrowiska Lázně Jeseník w butelce 330 ml z etykietą na której znajduje się Vincenz Priessnit, kontrą ze szczegółowym opisem i krawatką. Po otwarciu czuć wyraźnie nuty ziołowe i w tle chmielowe. Barwa klarowna zbliżona do coca-coli z tendencją do ciemnego brązu. Nasycenie średnie, piana beżowa, drobna i z początku nawet wysoka, ale w krótkim czasie opada do 3 mm tworząc przyjemny pierścień z solidnym lacingiem. W smaku dominują nuty karmelowe, chlebowe, ziołowe, słodkawe i słodowe z minimalną goryczką na finiszu. Wyraźne ciało zaakcentowane solidnym słodem i chmielem. Piwo stosownie schłodzone daje się pić z przyjemnością bez negatywnych odczuć. Ponad przeciętne z pewnością, ale nie wyjątkowe. 8/10.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.