Pracownia Piwa Hazy Side of Life
Pracownia Piwa Hazy Side of Life
Pracownia Piwa Hazy Side of Life
% alk. 6.0
Blg 16.8
5905279341661addbarcode
ulubione: 1

Nasza gorąca, mocno nachmielona nowość, o smaku soczystych owoców tropikalnych i cytrusów, uzupełniona odrobiną goryczki na finiszu.
Dodał: kghyt - 2018-04-10 08:05:26

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-10-25 20:29:53
Wygląd: Tradycyjnie, jedni się uczą, PP nie, gejzer po otwarciu, wychodzi na to, że choć to buteleczki 0,33 to człowiek może skosztować najwyżej 0,25 ;)
Zapach: Ten equanot tu robi robotę, coś a?la galaxy, geranium, zielony pieprz, papaja, trochę żywic, cebulka, nafta, winogrono, stosunkowo mało cytrusów i owoców tropikalnych, jak na użyte chmiele, raczej jabłko, gruszka, brzoskwinia, po chwili jakiś rumianek wychodzi
Smak: Czy to jest owocowe, juicy piwo w typie NE, no raczej nie, manifestują się głównie zielskowo-żywiczne nuty od chmielu, cebula jeszcze wyraźniejsza, piwo w opór daje białym czerstwym chlebem, jak dobry niemiecki kożlak pszeniczny, ale wchodzi dobrze, jest mega gładziutkie, pełne (może nie na tyle na ile obiecuje ? 6% z prawie 17 Plato). Może świeże było inne, na 3 tygodnie przed terminem stylu nie przypomina, ale jest niezłe jako piwo.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 4 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2018-07-05 17:23:25
Barwa mocno zmętniona coś ala ciemny sok pomarańczowy i woda z kałuży w jednym.Piwo niestety jest w cholerę przegazowane co wpływa na mega trwałą pianę ale wygląda fatalnie. W aromacie czuć owoce, soczyste mniam. Bardzo fajny aromat . W smaku na szczęście odgazowane , soczyste , wytrawne , soczek. Niska goryczka , brak wad wg mnie. Jest mocno owocowe , tropikalny mix , taki ma być vermont. Na szczęście nie czuć dużo gazu w smaku. Sprawia wrażenie soku i mogło by mieć odrobinę więcej ciała ale i tak jest bardzo dobrze. Warka do 20.07.18. Szkoda że nie 0,5 l .Ale piwo w aromacie i smaku bardzo dobre.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 5 )
awatar
kghyt
starstarstarstarstar

2018-04-09 19:05:00
bardzo mętne, w smaku całkowicie zdominowane przez owoce, właściwie tak mocno, że sprawia to wrażenie wręcz soku, wysycenie słabe, goryczka pojawia się na finiszu.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.