Pracownia Piwa Captain Baltic BA Whiskey Edition
Pracownia Piwa Captain Baltic BA Whiskey Edition
Pracownia Piwa Captain Baltic BA Whiskey Edition
% alk. 9.5
Blg 25.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Pracownia Piwa.
W zimę jest zimno, przez to trzeba zadbać o właściwą temperaturę ciała. Człowiek zimny = człowiek nieszczęśliwy. A czym się rozgrzać, kiedy nie chce się iść dołożyć do pieca? My sugerujemy Captaina Baltica! Ta wersja z dopiskiem WHISKEY BA, oprócz sporego ekstraktu i ciała charakteryzuje się jednym ciekawym elelemntem. Wzbogaciliśmy tego portera aromatami dębu i wanilii, pozwalając mu leżakować w dębowej beczce przez okres 5 miesięcy. Beczka jest wyczuwalna na pierwszy nos, a piwo przez to stało się propozycją bardzo degustacyjną, do spokojnego sączenia.
Słody: jęczmienny, monachijski, karmelowy, palony
Chmiele: tomahawk
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-26 13:36:39

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-02-01 23:05:41
Wygląd: Po otwarciu próbuje uciec z butelski, więc piana spora, ale nietrwała, za to była ładna, drobna, niemal brązowa, samo piwo ciemny nieprzejrzysty brunatny, gęste przy nalewaniu
Zapach: bardzo intensywnie palony, popiół, kawa naturalna, kawa zbożowa, może I jakaś gorzka czekolada, żywiczność od chmielu, taniczność, odrobina whisky, nie whiskey
Smak: Bardzo palony, intensywny, agresywny, to RIS, nie porter bałtycki i nie chodzi mi tylko o dobór slodów, ale i fermentację. Gładziutkie, puszyste, ale oprócz tego pełne i wyklejające, kawa zbożowa, kawa naturalna, jakiś deser kawowo-czekoladowy, nuty pralin i gorzkiej czekolady, bardzo alkoholowe, pomimo że jest po terminie, i ta alkoholowość idzie tu w whisky, taniczne, drewniane, dębowe, ten barrel age?ing nie poszedł tu w dobrą stronę, nie ma jakichś nut subtelnych, np. waniliowych ( a rzekomo jest dodany nawet aromat wanilii), jest tępa decha i whisky, co nie znaczy, że piwo na tym traci. Pojawia się posmak pumpernikla, ale i dosyć wyraźna maggi, chyba zbyt wyraźna. Czuć żywiczność od chmielu, dodaje temu piwu drapieżności, wciąż się nie ugładzilo. Bardzo dobry RIS, porter z niego żaden.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.