Pracownia Piwa 500!
Pracownia Piwa 500!
Pracownia Piwa 500!
% alk. 7.4
Blg 18.0
IBU 40
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Piwo w stylu Robust Porter uwarzone przez Browar Pracownia Piwa z miejscowości Modlniczka (niedaleko Krakowa). Na obrzeżach Krakowa w malutkiej miejscowości Modlniczka mieści się nasz browar. Najpierw powstał w marzeniach, miał być odskocznią od codzienności i zmianą życia jakie wiedliśmy. Chcieliśmy, by nasze hobby stało się pracą. Nasze marzenia stały się rzeczywistością 20 września 2012 roku, kiedy to troje znajomych stało się wspólnikami. Obecnie browar to część naszego życia, a Pracownia Piwa stała się naszą dumą i motywacją do dalszych działań. Początki były trudne, ale to dzięki Wam, wielbicielom piwa, którzy dobrym słowem motywują nas do dalszych poczynań, poszukujemy ciągle nowych pomysłów, podróżujemy, degustujemy i testujemy nowe smaki oraz aromaty. Staramy się dostarczać Wam nowych doznań i cieszymy się kiedy trafiamy w Wasz gust. Nie przestaniemy tego robić dopóki będziecie z nami.
Piwo 500! pojawiło się w sprzedaży w pierwszej połowie kwietnia 2016 roku.
500! Salt Robust Porter - 500! czyli 500 warek w browarze uwarzonych. Ciemne piwo, słodowe, pełne nut gorzkiej czekolady. I soli. Goryczka kontruje słodycz pochodzącą od słodów. Sól nadaje uczucie pełni, podbija słodycz by pokazać swoje prawdziwe oblicze. Piwo jest bardzo ciemne, słodowe z nutą słoności. (opis producenta)
Piwo ciemne, górnej fermentacji, niepasteryzowane, niefiltrowane. Skład: woda, słody (jęczmienny, czekoladowy,black,karmelowy), chmiel Summit, drożdże, sól.
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,33l.
Opis i szczegóły o piwie na www.pracowniapiwa.pl.
Dodał: piwosz92 - 2016-04-05 02:07:46

oceny Oceny

Użytkownicy 7,56 / ilość: 9
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia7,55 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
root-theory
starstarstarstarstar

2016-07-03 18:21:16
Sól zrobiła to czego się spodziewałem: Podbija i wyostrza część smaków. Warto spróbować
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2016-05-04 14:35:45
Pierwsze co pozytywnie mnie zaskoczyło w związku z tym piwem to cena. Jak wiadomo Pracownia się ceni, tym razem cena jubileuszowego piwa nie przekroczyła 8zł. Pomysł również wydawał się ciekawy, Robust Porter z dodatkiem soli. Nie jestem fanem Robust Porterów, gdzieś ten styl nigdy nie wywoływał u mnie szybszego bicia serca. To chyba jeden z najlepszych Robustów, jak nie najlepszy jakiego miałem okazję pić. Jak dla mnie sól jest tylko delikatne, minimalnie wyczuwalna w smaku. Jednak piwo jest oryginalne, specyficzne i charakterystyczne. Chętnie kiedyś spróbowałbym go po raz drugi. Warte uwagi i trzymające poziom, jak wszystkie piwa z tego ciekawego browaru.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.