Pracownia Piwa 22
Pracownia Piwa 22
Pracownia Piwa 22
% alk. 10.5
Blg 22.0
IBU 220
brak koduaddbarcode

22 to piwo, które powstało 22 grudnia a swoją premierę będzie mieć 22 stycznia. Data premiery nie jest przypadkowa, ponieważ w tym dniu dwóch członków ekipy browaru obchodzi urodziny. 22 to potężna imperialna IPA, która kryje w sobie moc chmielowego uderzenia. Postaraliśmy się o wyraźną goryczkę, mocny chmielowy smak oraz aromat. Postawiliśmy na cytrusowe orzeźwienie zarówno w smaku jak i aromacie. Dodatkowo użyliśmy zestu z owoców cytrusowych – cytryn, limonek, pomarańczy i grejpfrutów aby wzmocnić efekt. Piwo jest jasne, z delikatną biała pianą. Podbudowa słodowa jest wyczuwalna, lecz nie dominuje nad chmielowością, która jest w tym piwie wyraźnie zaznaczona.
Dodał: rogullo - 2016-01-28 10:09:14

oceny Oceny

Użytkownicy 7,7 / ilość: 10
Goście 9,5 / ilość: 2
średnia8 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
whiteindian
starstarstarstar
2016-03-14 08:19:20
Przeciętna goryczka, oleistość piwa bardzo fajna ale wszystko przykrywa. Alkohol lekko ściąga na finiszu, ale dla mnie zbyt mała butelka nawet na degustację. Generalnie dobre mocne piwo całkiem pijalne i nie ciężkie lub słodkie jak znany przeze mnie barley wine. Szału nie ma, lecz goryczka mocno przereklamowana, wszędzie pisali że jest wysoka i żywiczna - nic z tych rzeczy. Co najwyżej lekko zalega i balansuje się z alkoholowością. Zapach trochę ubogi ale to zrozumiałe przy tej mocy. Niezłe mocne piwo po którym nie czuć że jest mocne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
gregvip
starstarstarstarstar
2016-02-24 18:53:41
To piwo od pierwszego łyka przytłacza, jest tu wszystkiego tak dużo, że ciężko się połapać. Zapach bardzo przyjemny cytrusowy. Goryczka bardzo wysoka, myślałem że to IBU 220 na butelce to ściema ale może faktycznie takie jest i zalega dość długo ale przyjemnie. Alkohol no cóż pijąc nie czuje się go prawie wcale ale zaraz zaraz dla czego robi mi się tak gorąco? No właśnie pięknie rozgrzewa. Jednym słowem bardzo dobre piwo ale przy 10,5% alkoholu nie polecam pić go zbyt dużo bo uderzy do głowy nawet nie będziecie wiedzieli kiedy.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2016-02-10 19:13:09
Konkretna Double IPA o bardzo wysokiej zawartości alkoholu. Piwo wyraziste, kompletne i fajnie ułożone. Ciężko powiedzieć czy czegoś mi w nim zabrakło. Goryczka zdecydowana, długa i zalegająca. Piwo nadające się do długiej degustacji. Pracownia Piwa nie zawodzi po raz kolejny.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.