Połtawa Dikańskie Wieczory Ciemne
Połtawa Dikańskie Wieczory Ciemne
Połtawa Dikańskie Wieczory Ciemne
% alk. 5.0
Blg 14.0
brak koduaddbarcode

Piwo uwarzone przez ukraiński Browar Połtawa.

Ciemne piwo wyróżniające się bogactwem złożonych aromatów. Jest doskonale zbalansowany nutami słodu i chmielu, oraz odrobiną słodkiej goryczki. Typowe dla tego piwa są subtelne aromaty karmelu, z ciepłym akcentem prażonego słodu na końcu.
Dodał: piwosz92 - 2016-07-25 10:26:49

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 2
Goście 3 / ilość: 1
średnia5,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-11-06 12:21:16
Piana drobnoziarnista, bardziej beżowa niż biała, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się, jako taki lacing. Barwa jaśniejsza rubinowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty przede wszystkim karmelowe, subtelne palone klimaty, jest deserowo. W smaku deserowość pełną parą, jest słodko i karmelowo, słaba goryczka oraz kontra kwaskowa, paloność przez chwilę utrzymuje się na podniebieniu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Połtawa, etykieta w klasycznym stylu, ciemnej kolorystyce, ładnie się prezentuje na beczkowej butelce. Warka 08.01.2017. Ciemne, deserowe piwo rodem z Ukrainy. Powiem szczerze, że po paru pierwszych łykach smakowało naprawdę dobrze, niestety z każdym kolejnym sytuacja smakowa się pogarsza, co prawda nie jakoś bardzo, ale jednak, wyczuwalny staje się alkohol, a brak goryczki i kontry kwaskowej sprawia, że piwo staje się mdłe. Trzeba jednak wziąć pod uwagę całokształt, za który zaproponuję 6 ze sporym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.