Połtawa Beczka Niefiltrowanego
Połtawa Beczka Niefiltrowanego
Połtawa Beczka Niefiltrowanego
% alk. 4.6
Blg 12.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Piwo uwarzone przez ukraiński Browar Połtawa.

Niefiltrowane jasne piwo. Pełny i rześki smak z wyczuwalnymi słodowymi nutami i białą gęstą pianą. Produkowany według pradawnych metod piwowarskich dzięki temu uzyskano smak i zapach prawdziwego beczkowego piwa.
Dodał: piwosz92 - 2016-07-26 10:20:10

oceny Oceny

Użytkownicy 5,8 / ilość: 5
Goście 5,67 / ilość: 3
średnia 5,75/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
tomucho77
starstarstarstarstar

2017-06-26 15:16:31
Piwo nie do końca przejrzyste, lekko zmętnione; kolor - jasny bursztyn (naprawdę śliczny kolor); piana: biała, bardzo ładna w szkle uniosła się do poziomu dwóch palców i dość szybko opadła; lacing - słaby; aromat i smak: delikatny słodowo-chmielowy, słodkawe; goryczka - delikatna; alkohol - dobrze ukryty; wysycenie - optymalne; opakowanie: wielki plus za kapitalną butelkę baryłkę (jej wygląd powala na kolana). Mimo że piwo ma tylko 4,6 % nie czuć w nim wodnistości po około 2 minutach wali w główkę że hej.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-11-11 09:41:24
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, dość powoli opadająca, zostawia śladowy lacing na szkle, coś tam jest, ale nie za wiele. Barwa jaśniejsza piaskowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, zmętnione. W zapachu nuty przede wszystkim słodowe i zbożowe, lekkie drożdżowe klimaty. W smaku niezła kwaskowość, dobra kontra słodowa, zboża wyczuwalne na podniebieniu, goryczka znikoma, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru z Połtawy, etykieta prosta, klasyczna, bez zbędnych fajerwerków, graficznie prezentuje się nienajgorzej. Warka 08.01.2017. W miarę świeże, niefiltrowane piwko rodem z Ukrainy, nie zapewnia jakiś niesamowitych doznań smakowych, lecz jest to solidny wyrób. Na tle naszych polskich niefiltrowanych piw jednak ginie w tłumie przeciętności i tylko że względu na w miarę dobrą pijalność wystawię 6 z minusikiem, ciekawa butelka to nie wszystko.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010