Polska Jasne
Polska Jasne
Polska Jasne
% alk. 5.0
Blg 10.0
IBU 20
5902995001749addbarcode

Piwo jasne pasteryzowane. Dla uzyskania niepowtarzalnych walorów smakowych i zapachowych użyliśmy jęczmieni i chmielów pochodzących z polskich plantacji. Piwo charakteryzuje się lekką goryczką, która powoli zanika po wypiciu.(opis producenta)

Bardziej Polska się rozwinie, póki my żyjemy. Dobrym piwem ją sławimy z tej pięknej krainy. Tu natury moc znajdziecie, polskie chmiele, słody. Bądźmy dumni mój kochany przyjacielu młody.

Piwo Polska charakteryzuje się doskonałą kompozycją słodu jęczmiennego oraz polskich chmieli, która pozwoliła nam uzyskać w pełni zharmonizowany smak. Piwo to, tak jak każde z naszych piw zostało poddane procesowi powolnej, naturalnej fermentacji w otwartych kadziach przy użyciu szlachetnych drożdży piwowarskich. Leżakowane przez minimum 4 tygodnie przed rozlewem do butelek, tak jak to niegdyś wyglądało.

Podsumowując, jest to przyjemne, wysoce pijalne piwo niewątpliwie wyróżniające się smakiem i jakością spośród dostępnych popularnych piw na polskim rynku.

Składniki: woda, słód jęczmienny jasny pilzneński, chmiele: Lubelski, Sybilla.
Jasnozłoty, klarowny kolor. Doskonale zharmonizowane nuty chmielowe z pełnym słodowym posmakiem utrzymującym się przyjemnie na podniebieniu. Przyjemny aromat chmielowo-słodowy.
Dodał: doktor_piwo - 2016-03-25 20:36:05

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 18
Goście 4,17 / ilość: 6
średnia4,79 / ilość: 24

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-06-29 21:35:24
Fatalnie, przesłodzone (nie wierzę że nie użyli cukru lub syropu), to jeszcze dms i znikoma goryczka. Baaardzo naciągana 3.
awatar
jarekania3
starstarstarstar

2016-08-18 18:08:44
Jakość odwrotnie proporcjonalna do ceny. Szumna nazwa i... totalna lipa, nic godnego uwagi. Aż przykro, gdy widzi się orzełka na etykiecie...
awatar
tfrankie
starstarstarstarstar

2016-08-17 20:24:03
Ocena jednym słowem: pomyłka. Wygląd butelki dumnie odnosi się do patriotycznych korzeni, czytając etykietę również można się przygotować na wyjątkowy spektakl. Otwieramy i ...smród starej szmaty, pierwszy łyk i ...witamy w Polsce B. W smaku dominuje metaliczna nuta, piwo smakuje jak Carlsberg z obecnych, wstydliwych dla koncernu czasów. Można je wypić jako drugie lub trzecie, kiedy język już coś wyczuł. Tylko po co? Są dużo lepsze piwa w tej półce cenowej.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2016-08-13 21:00:27
Piwo zakupione na mecz Polska-Rosja. Po prosu, tego nie da się wypić. Piwo słodkawe o aromacie kapusty kiszonej. Tak dziwnego i niesmacznego piwa w życiu nie piłem i mam nadzieje, że nie będę musiał. Szkoda tylko, że zakupiłem 2 butelki i obydwie będę musiał wylać. Nota 0/10.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.