Połczyńskie Bock
Połczyńskie Bock
Połczyńskie Bock

Piwo bardzo pełne w smaku. O ciemnej intensywnej barwie. O wyjątkowych nutach słodowych. Stworzone wg oryginalnej, historycznej receptury, z użyciem słodów monachijskich...

Premiera piwa - jesień 2016.
Dodał: SaintBase - 2016-10-20 19:38:32

oceny Oceny

Użytkownicy 5,55 / ilość: 11
Goście 7,5 / ilość: 4
średnia6,07 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-03-11 16:20:10
W zapachu coś niedobrego, czyli DMS do tego diacetyl i na osłodę karmel, jest taki połczyński, lekkie nuty palone i zbożowe, trochę suszonych owoców w tym śliwki, trochę kawy zbożowej.
Kolor niby ładny, brunatny, lekko nieklarowne, piana spora, beżowa, ładny płaczący lacing.
Po co? Po jaką cholerę? Weźmiesz 4 dobre słody i spieprzysz wszystko cukrem, piwo jest po prostu mega słodkie, przesłodzone, jeżeli było cokolwiek dobrego w tym piwie, to jest głęboko ukryte pod cukrem. Wyczuwalne jest tylko to co z cukrem idzie w parze, czyli karmel i trochę śliwka, gdzieś tam majaczy jakaś spieczona skórka chleba, piernik, jakaś nuta prażona, trochę kawy zbożowej, ale ona przez tę ilość cukru z trudem przebija przebija. Mam jeszcze jedno, jest stosunkowo młode, może ten cukier się jakoś ułoży do września. Delikatnie mleczne od pilzneńskiego, ale go zaokrągla. Nie jest to słodka woda ja tzw. ?koźlaki? z Czarnkowa/Gontyńca, ale z cukrem ktoś przesadził i piwo jest mocno średnie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 7 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2017-02-01 17:36:15
Ciemna Barwa Rubinowa Mętna Zapach to Dominacja Karmelu Słód w Smaku K******o Słodkie wręcz za bardzo Na Obecną chwile jest to Najgorszy \"Bock\" Jakiego Piłem.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-11-17 23:16:49
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się, szczątkowy lacing. Barwa ciemniejsza rubinowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, subtelnie zmętnione. W zapachu mocne nuty karmelowe i słodowe, lekkie palone klimaty. W smaku mega słodkie, karmelowe, wraz z ociepleniem wyczuwalny jest alkohol, goryczka żadna, brak kontry kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zwykły w złotku, etykieta taka...smutna, szarawa, kiepsko opisana, nie przyciąga wzroku na półce sklepowej. Warka 14.09.2017. Przesłodzony cukrem bock od Połczyńskiego, jakość nijaka...ale na to właśnie byłem przygotowany sięgając po to piwo, więc nie doznałem nieprzyjemnej niespodzianki. Typowy wyrób Połczyńskiego, zalet smakowych wyraźnie tutaj brak, na plus, że piwo nie jest jakoś specjalnie wadliwe, ale ciężko je też nazwać pełnoprawnym bockiem, dlatego też 5 będzie sprawiedliwą oceną dla tego wyrobu.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2016-11-15 19:36:08
Piłem na targach w Poznaniu i bardzo mi posmakowało, choć dla piwoszy może być za słodkie ale ja takie lubię i tyle.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.