Podróże Kormorana Brut American Lager
Podróże Kormorana Brut American Lager
Podróże Kormorana Brut American Lager
% alk. 7.5
Blg 14.5
5902528334344addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Kormoran.
Podróże Kormorana – Brut American Lager to piwo, w którym skupiliśmy się na trzech jego cechach: wytrawnej pijalności (brut), którą zawdzięczamy wysokiemu stopniu odfermentowania, amerykańskim charakterze (american) – uzyskanym przez sowite aromatyczne chmielenie chmielem Citra i czystości profilu (lager), który jest zasługą niespiesznej pracy drożdży dolnej fermentacji.
Z brzeczki o ekstrakcie 14,5 blg uzyskaliśmy 7,5% alkoholu. Odfermentowanie praktycznie całego ekstraktu sprawiło, że Brut American Lager jest piwem cechującym się wysoką pijalnością. Natomiast wysoka – jak na ekstrakt początkowy – zawartość alkoholu sprawia, że chmielowość zyskuje wyjątkową cytrusową rześkość, bez potęgowania odczucia goryczki.
Brut Amercian Lager to klasyka piwowarstwa – żadnych dodatków. To genialne w swej prostocie złożenie czystego lagerowego profilu, owocowej zwiewności aromatu amerykańskiego chmielu i wytrawności, która obie te cechy uszlachetnia i wnosi na wyższy poziom.
Jeżeli chcesz napić się piwa, które oferuje wybitną pijalność lagera, a jednocześnie czaruje zwiewnością aromatu amerykańskiego chmielu, sięgnij po Podróże Kormorana – Brut American Lager – to piwo, które trafi w Twoje gusta!
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2019-02-13 08:42:35

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 14
Goście 9 / ilość: 3
średnia7,76 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Grzegorz_J
starstarstarstarstar

2019-06-03 18:52:27
Warka do 12.06 19.
Jest dobrze. Leśnie, trochę owocowo, z całkiem sporą dozą słodyczy i goryczki. Alkohol się ułożył, więc właściwie jest nie wyczuwalny. Smaczne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2019-05-03 23:38:16
Muszę powiedzieć, że Kormoran mnie tym piwem sporo zaskoczył. Nie spodziewałem się, że z tego stylu można wyciągnąć tyle dobrego:
Aromat to głównie słodkie owoce (słodkie jabłko, mango), trochę nut leśnych i miętowych.
W smaku czuć dużo słodyczy, owocowość wyraźna, dochodzi sporo cytrusów. Chmielowość również się pojawia. Można wyczuć, że piwo ma dużo alkoholu nie tylko po tym, że jest on nie idealnie przykryty. Goryczka nisko-średnia, ale przyjemna.
Ogółem jest to naprawdę dobre piwo, a jak biorąc uwagę styl, to jest to mistrzostwo świata, polecam.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 10 )
awatar
TeddDeireadh
starstarstarstar
2019-08-05 16:35:37
Nie ma to jak rasizm stylowy, to bardzo pokazuje czyjąś dojrzałość, a konkretnie jej BRAK. Do każdego stylu można podejść na masę sposobów, nie ma czegoś takiego jak słaby styl. zamykam temat.
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2019-04-02 20:39:05
Aromat mocno słodowy i świeże nuty cytrusowe. W smaku wytrawny lager ale z fajną cytrusową nutą na finiszu, goryczka średnia. Smaczne i orzeźwiające.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
lukas85
starstarstarstarstar

2019-03-16 22:53:31
Muszę przyznać, że połączenie mocnego lagera i amerykańskich chmieli robi robotę. Zwykłe mocne lagery, to nie jest coś, za czym przepadam, są zbyt słodowe, często z wadami typu dms, jakies nuty kwiatowe, a tu mamy zapach amerykańskich chmieli, niezłą goryczkę, dobrą podbudowę słodową i nie zauważalny alkohol. To ostatnie, to zaskakuje, bo piwo szybko trafia do głowy, jeśli mamy pusty żołądek. Zdecydowanie na plus także piana i lacing. Polecam warto spróbować.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.