Podlaskie Chmielowe
Podlaskie Chmielowe
Podlaskie Chmielowe
% alk. 5.7
brak koduaddbarcode

Jasny Lager produkowany w browarze Połczyn-Zdrój. Podlaskie Chmielowe to piwo jasne, które przyniesie Ci radość życia, zabawy i pozwoli docenić jakość tradycyjnie warzonego jasnego pełnego piwa. Szczególny smak i aromat sprawia, że jest ono jedyne i niepowtarzalne (info z etykiety).
Dodał: cheetosDust - 2016-04-04 20:51:11

oceny Oceny

Użytkownicy 5,22 / ilość: 9
Goście 6 / ilość: 2
średnia5,36 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Moje_Zdrówko
starstarstarstarstar

2016-10-22 15:51:36
Podlaskie, to kraina geograficzna, z której pochodzę, dlatego sama nazwa piwa zachęciła mnie do jego spróbowania. Liczyłam na coś porównywalnego, jeśli nie lepszego, od dawnej Perły Chmielowej (takiej sprzed kilkunastu lat). Niestety po pierwszym łyku przyszło rozczarowanie.
Chmiel praktycznie niewyczuwalny, piana znika szybko i pozostawia po sobie tylko wspomnienie. Jedynie barwa, ciemnego bursztynu, była na plus.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2015-08-20 22:49:49
Piana iluzoryczna drobnoziarnista, brak lacingu, zostawia tylko lekki osad przy ściankach szkła, bardzo szybko się dziurawi, słabiutko. Barwa trochę ciemniejsza słomkowa, piwo jest klarowne. W zapachu tylko i wyłącznie słodowe, nie czuć żadnego chmielu jak wskazywałaby nazwa. W smaku tak samo, słodziutko, brak jakiejkolwiek goryczki, choćby słabej, ciut kwaskowości i bardzo wyczuwalny nienaturalny chemiczny posmak, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zwykły w sreberku, etykieta całkiem sympatyczna... szkoda, że piwo już zdecydowanie mniej. Chmiel występuje tylko i wyłącznie w nazwie, w ogóle nie orzeźwia. Wypić można, ale bez przyjemności, chociaż cena jest adekwatna do jakości... mierne 4 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
janusz44444
starstarstarstarstar

2015-05-13 23:48:27
Barwa bursztynowa, delikatnie mętne. Aromat słodowy,słodki. Piana ładna, drobna, długo się utrzymała. Wysycenie średnio-niskie. Smak słodowy, wyczuwalne nuty kwiatowe i miód. Raczej słodkie z delikatną, płaską goryczką. Nie jest złe, warte spróbowania, ma to coś ale brakuje mu wyrazistego pazura.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
lukas85
starstarstarstarstar

2015-03-03 20:30:44
Warka do 01.09.2015. Kolor bursztynowy, ładna drobna piana, całkiem długo utrzymująca się na powierzchni. Zapach słodki, słodowy, jakby lekko owocowy, być może też był diacetyl, choć nie jestem co do tego pewien, czuć momentami też lekką nutę chmielową, ogólnie ok. W smaku głównie słodowe, słodkie, goryczka na dalszym planie, krótka i nijaka. Smak to rozczarowanie, piwo niby pijalne, ale raczej do wypicia na raz.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.