Piwoteka Łódź Ku*wa
Piwoteka Łódź Ku*wa
Piwoteka Łódź Ku*wa
% alk. 12.0
Blg 26.0
5905669428422addbarcode
ulubione: 1

Wiecie, że kochamy nasze miasto - Łódź? Robimy wszystko, aby zmienić stereotypy o Łodzi, pokazujemy jej piękno, mówimy o jej historii, tradycjach i nowoczesności. Jest takie bardzo mocne powiedzenie, które przylgnęło do Łodzi, a które ostatnio zaczyna zmieniać konotacje z negatywnych na pozytywne. I tak właśnie czasami wyrażamy nasz zachwyt nad rodzinnym miastem - nad jego odrodzeniem, nad pozytywnymi zmianami i odświeżeniem oblicza. Do mocnego powiedzenia powstało więc mocne piwo! Łódź Ku*wa!

Łódź Ku*wa niegdyś przeklinana... Dziś tak wyrażamy nasz zachwyt Łodzią. American Barleywine - nowoczesna bardziej nachmielona wersja klasycznego, bardzo mocnego piwa w stylu wina jęczmiennego. W naszej wersji chcieliśmy osiągnąć balans pomiędzy wyraźną słodyczą i treściwością piwa, a goryczką pochodzącą z amerykańskich odmian chmielu.

Składniki: woda; słody jęczmienne: Pale Ale, Carapils, Monachijski Ciemny; słód Pszeniczny Jasny; dodatki: cukier biały, płatki owsiane; chmiele: Columbus, Amarillo, Simcoe, Centennial; drożdże: Danstar Nottingham.
Piwo ciemne, pasteryzowane.
Najlepiej podawać w temperaturze 17-19°C.
Szkło: Snifter.
Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 330 ml.
Dodał: Barcelonismo - 2017-04-07 21:21:34

oceny Oceny

Użytkownicy 6,62 / ilość: 13
Goście 10 / ilość: 1
średnia6,86 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-02-25 00:02:08
czekam pod amorkiem/wojnar
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-02-25 00:01:48
J***Ć ŁÓDŹ TYLKO RKS CHUWDU ROBOTNICZY KOCHANY SPORTOWY CHUWDU ROBOTNICZY KLUB SPORTOWY CHUWDU
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-03-30 21:55:12
Piana praktycznie żadna, beżowa, drobnoziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza bursztynowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unosi się dużo drobinek drożdżowych. W zapachu nuty suszonych owoców, karmelowe klimaty, może lekko zaznaczony cytrusowy akcent, ziołowość i kwiatowość, podbudowa słodowa. W smaku słodkie, karmelowe, suszone owoce wraz z żywicą dominują na podniebieniu, całkiem nieźle zamaskowany alkohol, wyraźnie rozgrzewający przełyk, oleista faktura, czuć wpływ amerykańskich chmieli, ziołowy finisz, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Piwoteki, etykieta w czarnej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 29.03.2019. Leżakowane około roku, degustowane dzień po terminie przydatności. Po poprzednich komentarzach wydaje mi się że leżak ułożył tego barleya. Nie czuć alkoholowej nuty, chociaż woltaż uderza do głowy. Piwo jest mocno żywiczne i owocowe(suszone), dużo ciała, wysoka treściwość i degustacyjna słodycz to jego główne przymioty. Konkretny Barley od Piwoteki podrasowany amerykańskimi chmielami, degustacyjny wyrób o interesujących walorach smakowych. Mocna rzecz, ode mnie zasłużone 8, zdecydowanie polecam wyleżakować do ułożenia się.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-11-12 19:10:35
Aromat przyjemny, bardzo słodkawy, szkoda, że w smaku alkohol jest tak mocno wyczuwalny i ten smak nie jest aksamitny, Ale Ogólnie piwko jest bardzo dobre, czuć cytrusy delikatnie karmel oraz goryczkę o ziołowym finiszu
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.